Michał Sieniawski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Barlinek
Myślibórz
Pyrzyce
Szczecin
Stargard Szczeciński
Koszalin
Warszawa
Radom

Michał Sieniawski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Michał Sieniawski

O mnie

Student Uniwersytetu Szczecinskiego następnie Uniwersytetu im Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale filologii angielskiej. Po opusczeniu uczelni na drugim roku rozpoczął karierę jako zawodowy muzyk, sesyjny, sceniczny. W 2015 zagrał 100 koncertów między innymi; Warsztaty gitarowe Przystanek Woodstock, Cinart festiwal, Forum Jakości Poznań, FYGI festiwal. Korepetycji udziela od lat; dzięki pedagogicznemu kształceniu potrafi dostosować się do toku nauczania każdego ucznia. Nie zwlekaj i skorzystaj z tej oferty już dziś!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

bardzo przyjemnie spędzony czas, dostosowane lekcje do potrzeb, ciekawe i energicznie!!
polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Bardzo polecam! Świetnie prowadzone zajęcia, przyjemna atmosfera. W końcu ktoś mi wytłumaczył gramatykę języka angielskiego w prosty i jasny sposób. Dużym plusem są także konwersacje, które pozwalają się oswoić z ustnym egzaminem maturalnym. W zeszłym roku chodziłam na zajęcia, maturę rozszerzoną zdałam na 96% :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Bardzo dobry, rzeczowy korepetytor.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Konstrukcje gramatyczne na maturę rozszerzoną dzięki Michałowi okazały się banalne, podobnie jak pisanie esejów i opowiadań. 92% thanks to you! :)

avatar
Leonard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2014

Rzeczowo i z dużą dozą koleżeństwa. Polecam wszystkim.

avatar
Amadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2014

Świetny korepetytor, miałem bardzo duży problem z analizą kontekstową, jednak dzięki Michałowi wyszedłem na prostą i teraz analiza jest dla mnie naprawdę prosta. Michał to bardzo kompetentna osoba, która 100% czasu korepetycji poświęca na naukę, zatem GORĄCO POLECAM MICHAŁA!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.