Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok (centrum)

Opis ogłoszenia

ODKRYJ W SOBIE TALENT, O KTÓRYM NAWET NIE ŚNIŁEŚ

Lubisz rysować, ale nie potrafisz samodzielnie aktywować i rozwijać swojego potencjału twórczego? Chciałbyś zdawać na studia artystyczne, jednak obawiasz się, że nie podołasz konkurencji i presji? A może pragniesz obudzić w sobie nową pasję? Bez względu na to, co Tobą kieruje- fakt że zwróciłeś uwagę na nasze ogłoszenie, nie może być zwykłym przypadkiem. Przestań się wahać i zrób w końcu pierwszy krok w stronę samorealizacji.

„Ona”- 23 lata, Studentka Architektury Krajobrazu PB
„On” - 25 lat, Student Architektury i Urbanistyki PB
- Absolwenci jednego z najlepszych kursów rysunku, którzy chcą przekazać Wam specjalistyczną wiedzę, jaką sami posiedli.

Oferujemy cotygodniowe, weekendowe spotkania w formie korepetycji z rysunku odręcznego oraz podstaw malarstwa (zajęcia trwają po 5 godzin zegarowych). Profesjonalnie przygotowujemy kandydatów na studia na uczelniach i kierunkach artystycznych takich jak:

*ASP
*Architektura i Urbanistyka
*Architektura Krajobrazu
*Architektura Wnętrz
*Grafika

W trakcie korepetycji udzielamy cennych porad i wskazówek, a także licznych korekt. Mamy indywidualne podejście do ucznia. Ponadto jesteśmy względnie cierpliwi :).

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.