Ostatnia aktywność:
wczoraj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Fizyka50 / 60 min

Grzegorz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,5/52 opinie

Opis ogłoszenia

fizyka 

- szkoła podstawowa

- szkołą średnia, matury

- studia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
26 stycznia 2021

Pieniądze przelane kontakt urwany.

Grzegorz

Trudno na podstawie tego krótkiego zdania odnieść się, bo nie wiem o który kontakt chodzi. Wszystkie zobowiązania w terminie wykonane, stąd brak negatywnych komentarzy sprzed końca stycznia.
Zdarzają się różne rzeczy, których sam doświadczam - wiadomości lądują w spamie, albo w ogóle nie dochodzą, co wychodzi po czasie.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
25 stycznia 2021

Osoba nieuczciwa. Zobowiązała się do prowadzenia kilku zajęć. Po opłaceniu należności kontakt się urwał.

Grzegorz

Bzdury, albo biedak pomylił osoby albo nie wiem co. I jeszcze dwie gwiazdki zamiast jednej, co jest w sprzeczności z tym co napisał. Oczywiście udowodnić nie może nic, ale za to może napisać cokolwiek, np., że próbowałem go zamordować :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.