Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język łotewski70 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
uzyskałam dyplom z filologii łotewskiej na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Proponuję naukę języka łotewskiego od podstaw. Oferuję konwersację, naukę poprawnej ortografii, wymowy (nacisk na poprawny akcent), gramatyki i słownictwa. Chętnie podejmę naukę z dorosłymi jak i dziećmi (również nauka przez zabawę, ukończyłam specjalizację nauczycielską).Proponuję stawkę 70 zł/1 h poziom A1,A2 + koszta dojazdu, ksero. Mogę dojeżdżać do ucznia lub korepetycje mogą się odbywać u mnie – na chwilę obecną Warszawa Czechowice

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.