Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń
Lipno
Skępe
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjskicena do ustalenia

Elżbieta

Opis ogłoszenia

Привет!
W tym roku otrzymałam dyplom magistra filologii rosyjskiej. Swoją przygodę z tym językiem rozpoczęłam jeszcze w liceum. Od pierwszego roku studiów zajmowałam się tłumaczeniami na j. polski. Już w 3 klasie gimnazjum zakochałam się w j. rosyjskim i tak pozostało do dziś. Fascynuje mnie kultura, historia i geografia Rosji i republik byłego ZSRR. Fenomen duszy rosyjskiej to coś, czego nie da się opisać w tak nikłej formie, jaką jest ogłoszenie. Chętnie opowiem zainteresowanym o Rosji i jej języku, o literaturze, sztuce i sporcie. O historii i gramatyce. O reformach języka lub upadku cerkwi. Jako filolog nauczę Cię nie tylko gramatyki, ortografii, czy leksyki, ale i przekażę wiele użytecznych informacji. Mogę również pomóc z wypełnieniem dokumentów wizowych. A przede wszystkim nauczę Cię czegoś, czego nie nauczy Cię nawet native speaker - techniki wymowy. Byś wiedział i wiedziała w jaki sposób artykułować rosyjskie ł (л), jak wymawiać miękkości i w jaki sposób powinien poruszać się język, aby to co mówimy brzmiało perfekcyjnie. Jeśli Cię zachęciłam, odpowiedz na moje ogłoszenie.
Z pewnością się dogadamy ;)
Miłego dnia :)
Pozdrawiam
Ela

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 19:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek17:00 - 19:00
Sobota13:00 - 19:00
Niedziela11:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 01.2019
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
Magister
filologia rosyjska
02.2018 - 06.2018
Univerzita Palackého
Magister
ruská filologie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
Licencjat
lingwistyka stosowana: j. rosyjski z j. czeskim
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.