Gaweł Januszkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Moje uszanowanie!

Jestem studentem trzeciego roku psychologii. Od dawna udzielam korepetycji, a największą przyjemność w tym sprawia mi praca z osobami szykującymi się do matury zarówno z rozszerzenia, ale i tych co są na kierunkach ścisłych, a niespecjalnie mają po drodze z rodzimym językiem.

Mam doświadczenie oraz przygotowanie metodyczne (nabierane wraz z tokiem studiów), sam też zdawałem maturę rozszerzoną z polskiego i wiem co trzeba robić, aby nauczyć zarówno pisania, jak i rozumowania po polsku ;) 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:30 - 17:30
Środa
Czwartek16:30 - 17:30
Piątek17:00 - 20:00
Sobota09:00 - 11:00
Niedziela09:00 - 11:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.