Bartosz Romanowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec
Imielin
Chorzów
Bytom

Opis ogłoszenia

Pomoc w nauce geografii na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Witam. Jestem młodym i kreatywnym uczniem klasy II liceum. Chętnie pomogę tobie lub twojemu dziecku w nauce wielu przedmiotów, które sprawiają tobie/mu niemałych kłopotów. Jako rówieśnik będę potrafił wytłumaczyć wszystko w sposób przystępny i zrozumiały. Udzielam korepetycji z:

  • matematyki
  • biologii
  • chemii
  • geografii
    na poziomie szkoły podstawowej lub gimnazjum. Posiadam wiele osiągnięć z tych dziedzin. Oferuję naukę w sposób indywidualny. Sam wybierasz czego w danym momencie potrzebujesz się nauczyć.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.