Roman Bonchevskyi

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli masz problem z rosyjskim bądź chciałbyś się go nauczyć, pragnę zaoferować Ci swoją pomoc. Warto skorzystać z mojej oferty, z kilku powodów, które są bardzo istotne dla, zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych osób, które pragną nauczyć się tego języka.Nie dysponuję określonym programem nauczania, ponieważ dostosowuję się do potrzeb każdego ucznia indywidualnie. W związku z tym atmosfera na zajęciach jest wyjątkowa.Przede wszystkim jestem native speakerem, i biegle władam językiem rosyjskim oraz językiem ukraińskim. Wynika to z tego, że jestem Ukraińcem, jednak obecnie mieszkam w Polsce, gdyż tutaj studiuję oraz pracuję. Zachęcam Cię, abyś skorzystał/a z mojej oferty, z racji tego, że jestem przyjazną i cierpliwą osobą, która potrafi klarownie wyjaśnić najbardziej zawiłe reguły gramatyczne, odnoszące się do tego języka. Potrafię dostosować się do osób w każdym wieku i prowadzę zajęcia także przez SKYPE.

Także możliwe zajęcia U nauczyciela/U ucznia!
Miasto Rzeszów.

Prosze napisać na Facebook jeżeli Pana/Pani będzie interesować korepetycje! Facebook podano w rozdziale "O mnie"

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela12:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.