Mateusz, Roger Strzempa

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Wilanów +5)
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie. Jestem absolwentem dwóch kierunków na Wydziale Artystycznym oraz ukończyłem PSJ w Warszawie na fortepianie jazzowym. Posiadam duże doświadczenie w grze na instrumentach takich jak:Keyboard pianino/fortepian akordeon klawiszowy.

Muzyka jest moim chlebem powszednim tym bardziej, że gram już 20 lat. Dzięki temu mam okazję poznawać nowe miejsca, grać w rozmaitych zespołach, prowadzić warsztaty muzyczne w Polsce i za granicą, poznawać ludzi z całego świata oraz udzielać korepetycji dla osób które są zainteresowane światem dźwięków.
Wiem czym jest cierpliwość i jakie poprzeczki należy sobie stawiać aby doskonalić swój warsztat. Posiadam wiedzę praktyczną oraz teoretyczną opartą na wieloletnim doświadczeniu, warsztatach muzycznych obejmującą kształcenie słuchu, zasady muzyki oraz harmonię niezbędną do poruszania się po tym podłożu. Jestem człowiekiem cierpliwym, opanowanym, ale i zabawnym.
Udzielam lekcji na terenie Warszawy i Lublina

Inf. dot. działalności artystycznej:
Międzynarodowy Festiwal Muzyki- Bułgaria 2015
VI Ogólnopolski Festiwal Wschody- nagroda akompaniatora- 2017
Międzynarodowy Festiwal Śladami Singera- 2017 oraz 2018
Instant Acts- 2-miesięczny Międzynarodowy projekt organizowany przez stowarzyszenie Interkunst w Berlinie 2018
Międzynarodowy projekt Caravana Bez Granic- Różanystok 2019 oraz 2021
Wyjazd z Chórem Andantino jako akompaniator w Międzynarodowym Festiwalu Chórów Grecja 2019 (Otrzymanie wyróżnienia)
Cykl koncertów muzyki gospel w Brazylii 2019

    Filmiki prezentujące moje umiejętności można znaleźć na yt, facebooku, instagramie wpisując  Mateusz Roger Strzempa
Zapraszam do kontaktu przez:- e-mail- tel.: 503959324  Dziękuję za uwagę, pozdrawiam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2019
UMCS
Magister
Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
06.2016
"Aktywne formy wychowania muzycznego- Muzyczne podróże Zebrusia"
Doświadczenie
06.2019 - 07.2019
Instruktor zajęć z fortepianu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2022

Dzięki Mateuszowi dałem instrumentowi jeszcze jedną szansę i nie zawiodłem się. Mateusz jest bardzo cierpliwy, potrafi wytłumaczyć skomplikowane kwestie w łatwy i przyjazny sposób, zwraca uwagę na szczegóły. Jego lekcje nie są monotonne. Daje bardzo cenne rady a co najważniejsze posiada talent i pasję którą przekazuje dalej.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Mateusz jest świetnym nauczycielem, ma podejście do uczniów i nieskończone pokłady cierpliwości :) na każdych zajęciach jest ciekawie i śmiesznie, Mateusz potrafi urozmaicić każda lekcje, przez co gra na instrumencie staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Z całego serca polecam! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Pan Mateusz to ukochany nauczyciel gry na pianinie moich dwóch synow- 8 latka i 10 latka. Chłopcy z niecierpliwością czekają na kolejne lekcje, pilnie ćwiczą w tygodniu. Nie wiem, jak pan Mateusz to robi, że potrafi zachęcić dzieci w tym wieku do samodzielnej pracy, sprawiając im przy tym tyle radości. Dziekujemy z całego serca za każdą lekcje i prosimy o więcej :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Mateusz jest świetnym pedagogiem, cechują go ogromna wiedza, pasja do muzyki i wspaniałe podejście do drugiego człowieka. Zajęcia upływają w bardzo przyjemnej atmosferze a czas jest świetnie wykorzystywany. Mateusz świetnie uczy gry na instrumencie jak i teorii muzyki, której czasem ciężkie zasady przekazuje w na max'a zrozumiały sposób :) Polecam gorąco bo na lepszego nauczyciela nie traficie!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2021

Matuesz posiada dużą wiedzę i się nią dzieli, zarówno od strony praktyki jak i teorii muzycznej. Potrafi wskazać kierunek i dobrać materiał pod ucznia. Zajęcia są prowadzone w luźnej i przyjemnej atmosferze. Dużo wynoszę z zajęć, już po kilku spotkaniach czułem róznicę, a nawet słyszałem od znajomych że moja gra się poprawiła. Gorąco polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Mateusz jest pasjonatem muzyki i tą pasją zaraża innych. Bardzo lubi, to co robi i cieszy się z osiągnięć swoich uczniów. Ma dużą wiedzę i potrafi się nią dzielić. Jak potrzeba, to nawet instrument pomoże dobrać :) Na lepszego nauczyciela trafić nie mogłam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

taki nauczyciel to skarb. Polecam serdecznie i namawiam wszystkich do kontaktu z tym człowiekiem. Słyszeliście Jego koncert dyplomowy? Rewelacja!!! Ten człowiek potrafi czynić cuda!

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Profesjonalista z indywidualnym podejściem do ucznia. Zajęcia przeprowadzane są w przemiłej atmosferze, pan Mateusz jest bardzo kulturalny i cierpliwy, potrafi zmotywować do pracy. Szczerze polecam :)

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Nauczyciel profesjonalista - doskonale przygotowany merytorycznie i metodycznie, kontaktowy, cierpliwy, stwarza przyjemną atmosferę nauki, motywuje do ćwiczeń. Ma też poczucie humoru, przepięknie opowiada o muzyce, jest punktualny, wyróżnia się bardzo wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie polecam zajęcia u Pana Mateusza.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.