Robert Halliday

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Gdańsk (Wrzeszcz +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

I am a native English speaker from Edinburgh, Scotland. Currently living in Gdansk with my wife and my 11 year old son. If you are interested in improving your conversational English, either socially or in a business environment, I would love to help you.

I have over 20 years experience in business at board level in the UK.  I spent many of those years training, coaching and developing people for management positions.  Therefore I am fully conversant with business language.

Having an 11 year old son has allowed the child inside me to remain alive and thrive, which means I get on really well with kids of all ages. I am open minded, love to have fun and believe laughter should be a part of any learning.

I am also a certified Performance Coach (Performance Coaching in Business, UK) and Life Coach (Quantum Coaching, USA). If anyone is interested in being coached in any aspect of life or business please contact me for further details.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Robert Halliday
Zabytkowa, 14
80-253 Gdansk
NIP: 9570992842

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
03.1997
Group Training Techniques
08.1999
Performance Coaching in Business
01.2018
Quantum Coaching
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Robert to bardzo dobry nauczyciel i bardzo ciekawy człowiek.Lekcje z nim są ciekawe i wciągające. Polecam serdecznie!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2021

Polecam serdecznie lekcje angielskiego z Panem Robertem. Najlepszy lektor z jakim kiedykolwiek miałam przyjemność pracować. Zgłosiłem się na zajęcia z powodu dość dużej barierę w mówieniu, kiedy w pracy do moich obowiązków doszły spotkań z międzynarodowymi klientami w języku angielskim. Po kilku miesiącach współpracy nabrałem pewności i swobody w konwersacjach, co bardzo pozytywnie wpłynęło na moją karierę.
Pan Robert ma bardzo szerokie horyzonty na wiele spraw, przez co nasze konwersacje są niezwykle interesujące. Lekcje zorganizowane są w bardzo uporządkowany i praktyczny sposób. Przez kilka miesięcy zrobiłem większy postęp niż przez ponad rok z poprzednim nauczycielem.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Od blisko trzech lat uczestniczę w konwersacjach prowadzonych przez Roberta. Lekcje są dostosowane do moich potrzeb związanych z pracą zawodową - skupiamy się poszerzeniu mojego słownictwa i wymowie. Robert jest świetnym lektorem, zawsze przygotowuje zindywidualizowany zestaw materiałów do nauki i prac domowych. Dzięki lekcjom znacznie płynniej posługuje się językiem angielskim i lepiej odnajduje się w sytuacjach biznesowych i codziennych gdy trzeba wykazać się dobrą znajomością angielskiego. Polecam konwersacje u niego.Monika J.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Pracuję z Robertem od około roku. Przed rozpoczęciem naszych konwersacji, jak wiele osób, bałem się używać języka angielskiego, nie byłem pewien swoich umiejętności. Konwersacje z Robertem diametralnie zwiększyły moją pewność siebie, nauczyły mnie, że językiem angielskiem można się bawić. Bardzo szybko osiągnąłem swój pierwszy cel - międzynarodowe spotkania firmowe przestały mnie stresować, Robert pomógł mi osiągnąć poziom, przy którym swobodnie rozmawiam z klientami z zagranicy. Robert jest bardzo otwartą osobą dzięki czemu bez problemu znaleźliśmy wspólny język i tematy do rozmów. Często zdarza się, że potrafimy przegadać całą godzinę nie poruszając nawet wcześniej przygotowanego tematu!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Robertem. Zawsze jest przygotowany i zaangażowany w prowadzeniu zajęć. Chodziłem na lekcje do Roberta przez okres ok 6 miesięcy średnio 2 razy w tygodniu. Mój poziom języka angielskiego znacząca się poprawił. Robert przygotował mnie do materiału ze studiów jak i do pracy zagranicą. Polecam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.