Robert Halliday

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Gdańsk (Wrzeszcz +2)

Robert Halliday

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Robert Halliday

O mnie

I am a native speaker from Edinburgh, Scotland. I am also a certified trainer (one to one and group) and coach (Performance Coaching, UK. and Quantum Coaching, USA). I have many years experience in managing businesses and people in the UK therefore I am fully conversant with business language and the development of people and their skill sets. I never stop learning and am open to conversing on any subject matter. I believe conversational English should be driven by the student and should be based around your interests and desires.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
03.1997
Group Training Techniques
08.1999
Performance Coaching in Business
01.2018
Quantum Coaching
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Robert to bardzo dobry nauczyciel i bardzo ciekawy człowiek.Lekcje z nim są ciekawe i wciągające. Polecam serdecznie!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2021

Polecam serdecznie lekcje angielskiego z Panem Robertem. Najlepszy lektor z jakim kiedykolwiek miałam przyjemność pracować. Zgłosiłem się na zajęcia z powodu dość dużej barierę w mówieniu, kiedy w pracy do moich obowiązków doszły spotkań z międzynarodowymi klientami w języku angielskim. Po kilku miesiącach współpracy nabrałem pewności i swobody w konwersacjach, co bardzo pozytywnie wpłynęło na moją karierę.
Pan Robert ma bardzo szerokie horyzonty na wiele spraw, przez co nasze konwersacje są niezwykle interesujące. Lekcje zorganizowane są w bardzo uporządkowany i praktyczny sposób. Przez kilka miesięcy zrobiłem większy postęp niż przez ponad rok z poprzednim nauczycielem.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Od blisko trzech lat uczestniczę w konwersacjach prowadzonych przez Roberta. Lekcje są dostosowane do moich potrzeb związanych z pracą zawodową - skupiamy się poszerzeniu mojego słownictwa i wymowie. Robert jest świetnym lektorem, zawsze przygotowuje zindywidualizowany zestaw materiałów do nauki i prac domowych. Dzięki lekcjom znacznie płynniej posługuje się językiem angielskim i lepiej odnajduje się w sytuacjach biznesowych i codziennych gdy trzeba wykazać się dobrą znajomością angielskiego. Polecam konwersacje u niego.Monika J.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Pracuję z Robertem od około roku. Przed rozpoczęciem naszych konwersacji, jak wiele osób, bałem się używać języka angielskiego, nie byłem pewien swoich umiejętności. Konwersacje z Robertem diametralnie zwiększyły moją pewność siebie, nauczyły mnie, że językiem angielskiem można się bawić. Bardzo szybko osiągnąłem swój pierwszy cel - międzynarodowe spotkania firmowe przestały mnie stresować, Robert pomógł mi osiągnąć poziom, przy którym swobodnie rozmawiam z klientami z zagranicy. Robert jest bardzo otwartą osobą dzięki czemu bez problemu znaleźliśmy wspólny język i tematy do rozmów. Często zdarza się, że potrafimy przegadać całą godzinę nie poruszając nawet wcześniej przygotowanego tematu!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Robertem. Zawsze jest przygotowany i zaangażowany w prowadzeniu zajęć. Chodziłem na lekcje do Roberta przez okres ok 6 miesięcy średnio 2 razy w tygodniu. Mój poziom języka angielskiego znacząca się poprawił. Robert przygotował mnie do materiału ze studiów jak i do pracy zagranicą. Polecam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.