Robert Halliday

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdańsk (Wrzeszcz +2)

Robert Halliday

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Robert Halliday

O mnie

I am a native speaker from Edinburgh, Scotland. I am also a certified trainer (one to one and group) and coach (Performance Coaching, UK. and Quantum Coaching, USA). I have many years experience in managing businesses and people in the UK therefore I am fully conversant with business language and the development of people and their skill sets. I never stop learning and am open to conversing on any subject matter. I believe conversational English should be driven by the student and should be based around your interests and desires.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
03.1997
Group Training Techniques
08.1999
Performance Coaching in Business
01.2018
Quantum Coaching
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Pracuję z Robertem od około roku. Przed rozpoczęciem naszych konwersacji, jak wiele osób, bałem się używać języka angielskiego, nie byłem pewien swoich umiejętności. Konwersacje z Robertem diametralnie zwiększyły moją pewność siebie, nauczyły mnie, że językiem angielskiem można się bawić. Bardzo szybko osiągnąłem swój pierwszy cel - międzynarodowe spotkania firmowe przestały mnie stresować, Robert pomógł mi osiągnąć poziom, przy którym swobodnie rozmawiam z klientami z zagranicy. Robert jest bardzo otwartą osobą dzięki czemu bez problemu znaleźliśmy wspólny język i tematy do rozmów. Często zdarza się, że potrafimy przegadać całą godzinę nie poruszając nawet wcześniej przygotowanego tematu!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Robertem. Zawsze jest przygotowany i zaangażowany w prowadzeniu zajęć. Chodziłem na lekcje do Roberta przez okres ok 6 miesięcy średnio 2 razy w tygodniu. Mój poziom języka angielskiego znacząca się poprawił. Robert przygotował mnie do materiału ze studiów jak i do pracy zagranicą. Polecam serdecznie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.