Robert Kisiel

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Anatomia50 / 60 min

Robert Kisiel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam, jestem absolwentem kierunku medycznego i prowadzę korepetycje dla uczniów szkół średnich, przygotowując do egzaminu maturalnego, dla studentów kieunków medycznych, a także służę pomocą w pracach zaliczeniowych czy rozwiązywaniu testów on-line.Preferowane miejsce spotkania - u ucznia,  poziom naczania oraz zakres materiału do ustalenia. Cena za godzinę 50 zł, za 90 minut - 70 zł. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 534-452-661 lub mailowy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2016

Zajęcia prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze w sposób jasny i zrozumiały. Dzięki lekcją z biologii i anatomii opanowałem tematy, które sprawiały mi problemy. Polecam zwłaszcza osobą takim jak ja, które przygotowują się do matury ;)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2016

Jeśli nie radzisz sobie z matematyką tak jak ja, a zależy Ci na tym żeby zdać maturę z tego przedmiotu, mogę śmiało polecić Ci tego korepetytora. Jest rzetelny, cierpliwy i przede wszystkim dobrze tłumaczy, żadne dla niego zadanie nie jest straszne. Pozdrawiam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.