Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Kraków (Kraków i okolice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia80 / 60 min

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/530 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczonym nauczycielem jednego z renomowanych liceów, oferuję profesjonalne przygotowanie do nowej matury z historii i wiedzy o społeczeństwie.Posiadam uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej z obu tych przedmiotów i od kilkunastu poprawiam matury i z wiedzy o społeczeństwie, i z historii, znam więc doskonale wymagania maturalne. Gwarantuję efekty pod warunkiem systematycznej pracy. Lekcje są prowadzone online na dowolnej platformie (np. Discord, Skype, Google Meet, Zoom) lub przez telefon. Takie korepetycje nie różnią się od zajęć w formie tradycyjnej i są znacznie bardziej wygodne dla ucznia. Stosując tę formę nauczania oszczędzamy nasz wspólny czas i dbamy o środowisko! W uzgodnionych przypadkach możliwe są lekcje stacjonarne. Zapewniam komplet testów maturalnych i innych pomocy naukowych, zaangażowanie w pracę z podopiecznym, miłą atmosferę na zajęciach, wykorzystanie najnowszych metod dydaktycznych, dyspozycyjność, wysoki poziom merytoryczny. Jestem osobą bardzo komunikatywną i zależy mi na sukcesie dydaktycznym ucznia zarówno na maturze, jak i w szkole. Szczególną rolę na zajęciach odgrywa nauka pisania wypracowań, które sprawiają zdającym wiele kłopotu. Uczeń może liczyć też na pomoc w nauce bieżącej oraz na dostęp do moich autorskich materiałów, bardzo pomocnych w przygotowaniu się do matury.Tylko egzaminator gwarantuje fachowe przygotowanie do matury, ponieważ zna doskonale wymagania egzaminu ze swojej praktyki, zaś nauczyciel nieposiadający takiego doświadczenia jest mniej skuteczny pod tym względem, mniejsze efekty dają również lekcje w grupach, ponieważ uczeń nie jest traktowany indywidualnie, w moim przypadku uczeń jest zmuszony do systematycznej pracy, która na pewno przyniesie efekty. Nie jest też prawdą, że historii i wiedzy o społeczeństwie można nauczyć się samemu, ponieważ niezbędne do sukcesu na maturze jest wytrenowanie niezbędnych umiejętności. Dlatego też moja pomoc zapewni przewagę nad konkurencją w rekrutacji na wymarzone studia. W ubiegłym roku najwyższy wynik moich uczniów wyniósł 93 procent z wiedzy o społeczeństwie, a z historii 90 procent.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1989 - 06.1994
Uniwersytet Jagielloński
Nauczyciel dyplomowany
Historia
Kursy i szkolenia
12.2007
Egzaminator CKE z historii
12.2013
Egzaminator CKE z wiedzy o społeczeństwie
Doświadczenie
09.2000 - aktualnie
Liceum Ogolnokształcące
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Pan Robert jest najlepszym korepetytorem z jakim kiedykolwiek miałem styczność. Dzięki niemu udało mi się osiągnąć wynik z matury z historii dużo wyższy niż się spodziewałem. Jest on bardzo zaangażowany w pracę z uczniem. Lekcje są bardzo owocne i można je dostować do własnych potrzeb. Polecam serdecznie.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

W całej mojej edukacji nie spotkałem się z bardziej kompetentnym nauczycielem pomimo faktu, iż Pan Robert był tylko moim korepetytorem. Co prawda słowo ,,tylko,, nie pasuje ani trochę do drogi, której wspólnie z Panem Robertem przeszliśmy, gdyż zaowocowała ona niezwykle dobrym wynikiem z wiedzy o społeczeństwie. Wynik ten pozwolił spełnić moje marzenia odnośnie studiów. Na każde zajęcia czekałem z niecierpliwością. Z całego serca mogę polecić korepetycje oferowane przez Pana Roberta !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Korepetycje z panem Robertem pozwoliły mi osiągnąć lepszy wynik z matury, niż się spodziewałam i z pewnością zagwarantowały mi miejsce na wymarzonych studiach. Jego pasja i zaangażowanie okazały się nieocenione, a ilość najróżniejszych materiałów do nauki zapewnionych przez niego była tak ogromna, że nigdy nie było nudy ;). Zajęcia zawsze przebiegały w bardzo miłej, luźnej atmosferze, przez co nie czułam żadnej presji, a wręcz przeciwnie - nawet pomimo najgłupszych pomyłek pan Robert starał się ciągle motywować mnie do dalszego rozwoju. Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Zdecydowanie najlepszy nauczyciel, z jakim miałam do czynienia przez wszystkie lata nauki! Pan Robert jest człowiekiem pełnym pasji, cierpliwości oraz niesamowitej wiedzy. W ciągu roku udało się Panu Robertowi wyszkolić mnie z zadań maturalnych do perfekcji, dzięki czemu jestem pewna, że uda mi się dostać na wymarzone studia prawnicze. Oprócz przepełnionych zadaniami i wiedzą merytorycznych lekcji, spotkania z Panem Robertem były czymś, na co z niecierpliwością czekałam. Atmosfera na lekcjach jest wyjątkowa i nawet po najgłupszych potknięciach nie czułam się w żaden sposób zle - Pan Robert to nauczyciel wymagający, ale równocześnie przemiły i zabawny, dzięki czemu cały ostatni rok intensywnej nauki i współpracy wspominam bardzo dobrze i z odrobiną żalu, że nasze korepetycje dobiegły konca. Bardzo gorąco polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Właśnie patrzę na wyniki mojej matury u dzięki lekcjom z P. Robertem udało się uzyskać wynik marzeń (83%). Pan Robert oprócz obszernej wiedzy książkowej potrafi ubarwić lekcje ciekawostkami z zakresu prawa, politologii i socjologii. Baza arkuszy którą dysponuje Pan Robert jest rozmiarów Biblioteki Narodowej. Pan Robert za każdym razem był świetnie przygotowany do zajęć. Świetny nauczyciel i przemiły człowiek. Serdecznie polecam korepetycje z Panem Robertem.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Korepetycje z Panem Robertem przede wszystkim zagwarantowały wymarzony wynik z egzaminu maturalnego. Jednak muszę podkreślić, że Pan Robert to nauczyciel pełen pasji, którą zaraża swoich uczniów. Sprawił, że droga do sukcesu była przyjemna i niezwykle pouczająca. Na początku wspólnej nauki spośród kilkudziesięciu zadań rozwiązywałam maksymalnie kilka, a pod koniec niemalże wszystkie. Z perspektywy czasu cieszę się, że po kilku nieudanych wyborach korepetytorów trafiłam na Pana Roberta.Szczerze polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Profesjonalne korepetycje z sympatyczną osobą znającą się na rzeczy. Mnóstwo niezbędnych materiałów do ćwiczenia umiejętności maturalnych.
Gorąco polecam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2019

Bez dwóch zdań to właśnie dzięki Panu Robertowi i naszej współpracy udało mi się zdobyć na maturze dobry wynik! Pan Robert to osoba zawsze uśmiechnięta i gotowa do pracy - o czym świadczy pełna materiałów dydaktycznych teczka, a także obszerny zakres materiałów online. Wiedzę przekazuje w umiejętny i łatwo przyswajalny sposób, dzięki czemu lekcje są interesujące i nienużące. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako korepetytora!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam korepetycje, których udziela Pan Robert! Wspaniała atmosfera, mnóstwo materiałów pomocniczych, a przede wszystkim ogromny bagaż doświadczeń, bezcennych uwag, spostrzeżeń. To wszystko przełożyło się na bardzo dobry wynik z egzaminu maturalnego, który umożliwił mi dostanie się na wymarzoną uczelnie.

Robert

Bardzo Ci dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Chciałbym gorąco polecić Pana Roberta jako korepetytora!! Pomimo iż zacząłem swoją przygodę z WOSem dopiero 6 miesięcy przed matura to dzieki korepetycjom z Panem Robertem udało mi się dobrze zdac egzamin maturalny i dostac się na wymarzone studia. Przez pół roku otrzymałem ogromna ilość przeróżnych materialow, które pomogły mi w nauce WOSu od podstaw. Lekcje przebiegały w bardzo przyjaznej i super atmosferze. Po zakończonych spotkaniach zawsze byłem pełen nowej wiedzy i w podświadomości wiedziałem ze uczęszczając na korepetycje do Pana Roberta musi się udać! Jeszcze raz serdecznie polecam!

Robert

Jasiu, bardzo Ci dziękuję za miłe słowa!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Żałuję bardzo, że nie ma wyższej oceny niż "bardzo dobry", ponieważ w przypadku Pana Roberta absolutnie nie oddaje to jego poziomu nauczania. Na każde zajęcia zapewniona jest nieskończona liczba kserówek, nie mówiąc już o niezmierzonych ilościach karykatur oraz materiałów na słynnym dysku. Atmosfera nauki jest zawsze przyjazna, wypełniona ewentualnymi dyskusjami na temat różnych postaci oraz wydarzeń historycznych, które budzą kontrowersyjne opinie.
Nawet po maturze można zgłaszać się z ewentualnymi pytaniami lub wątpliwościami, co pokazuje jak bardzo zależy Panu Profesorowi na swoich uczniach.
Pan Robert jest idealnym nauczycielem zarówno dla tych osób, które uwielbiają historię, ale np. boją się maturalnego wypracowania (czyt. ja) oraz dla tych, dla których historia jest jedną wielką zagadką.

Robert

Bardzo dziękuję Julia za miłe słowa, serdecznie Cię pozdrawiam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2018

Ja również polecam współpracę z Panem Profesorem! Zapisywałam się późno, a mimo to Pan Profesor bez problemu (mimo wielu uczniów!) umiejscowił mnie w grafiku i to w dogodnym dla mnie terminie. Co tydzień otrzymywałam ogromną ilość pomocnych materiałów do wykorzystania (testów, grafik, wskazówek egzaminacyjnych). Nie mam najmniejszych wątpliwości, że sukces na maturze z wiedzy o społeczeństwie, a dzięki temu możliwość studiowania na wymarzonym kierunku, w bardzo dużym stopniu zawdzięczam właśnie Panu Profesorowi.

Robert

Agata, bardzo Ci dziękuję za opinię!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2018

Serdecznie polecam Pana Roberta jako korepetytora! Nasze lekcje z WOSu odbywały się na najwyższym poziomie merytorycznym, a przy tym w bardzo miłej, niestresującej atmosferze. Korepetycje przypadały na niedzielny poranek, a mimo to zawsze z chęcią na nie wstawałam :) Jestem pewna, że to właśnie dzięki Panu Robertowi i przekazywanej mi przez niego wiedzy dostałam się na prawo. Jeszcze raz serdecznie polecam!

Robert

Olu, bardzo serdecznie Ci dziękuję za miłe słowa! Życzę powodzenia na studiach!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Jeden z najlepszych korepetytorów jakich miałem okazję spotkać. Miła atmosfera na lekcjach, dojazd do ucznia, wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób, różnorodność materiałów, pomoce naukowe, dyskusje na otaczające nas problemy, to wszystko jest gwarantem dobrze zdanej matury! :) Dziękuję panie Robercie jeszcze raz i z całego serca polecam korki :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Pan Robert to świetny korepetytor, którego mogę z czystym sumieniem polecić każdej osobie przygotowującej się do matury! Zaletami są zdecydowanie możliwość dojazdu od ucznia, duża dyspozycyjność, ogromna ilość materiałów i niezmiernie miła atmosfera panująca na zajęciach. Pan Robert jest wymagający i potrafi zmotywować do nauki. Dzięki Jego pomocy osiągnęłam wysoki wynik na maturze z WOSu i dostałam się na wymarzone studia!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Pan Robert, to najlepszy korepetytor z jakim mialem przyjemnosc pracowac! To czlowiek z ogromna wiedza, ktora potrafi przekazac i pasja, ktora zaraza. Dzieki jego pomocy zdalem mature z wosu na wysokim poziomie i dostałem się na wymarzone studia. Dodatkowo atmosfera na korepetycjach jest wyśmienita. Lepszego korepetytora nie moglem miec!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Bardzo polecam Pana Profesora. Jest bardzo wymagający, ale dzięki temu nauczył mnie więcej niż jakikolwiek nauczyciel z którym miałem do czynienia. Miałem dostęp do bardzo dużej ilości materiałów, pan Profesor cały czas pracuje z uczniem i wyznacza najlepszy możliwy tok nauczania skupiając się na słabszych stronach ucznia. Dodatkowo dostosowuje się z terminami do ucznia jeżeli tylko ma taką możliwość, przez co przed maturą mogłem poprosić o dodatkowe lekcje. Nie mam wątpliwości, że mój wysoki wynik z matury z WoSu zawdzięczam przede wszystkim tym korepetycjom.

PS. Pan profesor udziela także korepetycji z historii na wysokim poziomie. Poświęciliśmy jej niestety tylko parę lekcji, ale i tak było to bardzo pomocne zajęcia.

Robert

Andrzeju, bardzo Ci serdecznie dziękuję za opinię i za współpracę, była ona dla mnie przyjemnością i wyzwaniem!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pan Robert jest złotym człowiekiem! Umie dobrze wyjaśnić każde zagadnienie, lekcje u niego nie są nudne (powiedzenie, że przerabia się dużo materiału to za mało, oprócz tego można porozmawiać o bieżących sprawach), a oprócz tego podchodzi do ucznia indywidualnie, i bardzo motywuje ucznia. Nawet po zakończeniu przeze mnie współpracy z powodów prywatnych, dalej wysyłał mi materiały :) Dzięki niemu zdałam maturę z wosu z bardzo dobrym wynikiem. Bardzo polecam, jedyny taki nauczyciel!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Ocena bardzo dobra w przypadku Pana Roberta to zdecydowanie za mało.
Jest to wybitny korepetytor, nauczyciel z powołania, człowiek o ogromnej wiedzy z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie i wielu innych.
Doskonale przygotowany do każdych zajęć, zapewnia komplet materiałów niezbędnych do poznania nowego materiału, sprawdzenia dotychczasowej wiedzy. Pan Robert jest dokładny, rzetelny i punktualny, gwarantuje udany start na wymarzonym kierunku.

avatar
Ernest
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Serdecznie polecam korepetycje z Panem Robertem! Zajęcia przeprowadzane są w miłej i towarzyskiej atmosferze, a sam korepetytor jest bardzo sympatyczny i otwarty. Cierpliwie tłumaczy, starannie przygotowuje oraz posiada świetne materiały. Dzięki Panu Robertowi uzyskałem z matury z WOSu 93%, nie mając tego przedmiotu w 2 i 3 klasie liceum w mojej szkole. Jeszcze raz, gorąco polecam.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2018

Z całego serca polecam Pana Roberta, świetny dydaktyk, ale przede wszystkim niezwykle ciepły i pomocny człowiek. Dzieki niemu uzyskalem tytul laureata Olimpiady Wiedzy o Polsce i Swiecie Wspolczesnym, ktory daje mi mozliwosc studiowania na najlepszych uczelniach na swiecie. Polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Bardzo polecam korepetycje u Pana Roberta. W okresie dwóch lat wspólnych zajęć zostałem solidnie i sumiennie przygotowany do matury z historii. Indywidualne podejście do ucznia, bardzo miła atmosfera jak również szeroki wachlarz dostępnych terminów zajęć. Gorąco Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Wybór Pana Roberta to najlepszy ruch przed maturą. W 8 miesięcy udało mi się nadrobić materiał z drugiej klasy liceum i przygotować równocześnie ten z trzeciej. Zajęcia prowadzone było w miłej atmosferze, w terminach które zawsze mi odpowiadały. Pan Robert pracuje także w dni wolne od nauki, co bardzo ułatwia uzgodnienie dodatkowego terminu. Czas przeznaczony na zajęcia był efektywnie wykorzystany, a Pan Robert zawsze był przygotowany do nich wzorowo - na zajęcia przynosił liczne testy, karty pracy. Jego porady w praktyczny sposób wykorzystałem na maturze. Przy pomocy Pana Roberta nauczyłem się dobrze pisać wypracowania. Na pytania, które nasuwały się w czasie samodzielnej nauki Pan Robert odpowiadał zawsze szybko i wyczerpująco. Szczerze polecam Pana Roberta.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Najlepszy korepetytor z jakim przyszło mi pracować. Zajęcia z nim były dla mnie przyjemnością. Bardzo miły, towarzyski i wyrozumiały dla ucznia.
Polecam Pana Roberta

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2016

Korepetycje, nie tylko dla ludzi chcących nadrobić cały materiał w parę miesięcy :) Czasem nawet mimo przygotowania do przedmiotów historyczno-prawnych, przez czas dłuższy niż trwanie liceum, przyszłego maturzystę może zaskoczyć formuła egzaminu. Zdarza się, że w takim przypadku nawet wybitna wiedza może takiej osobie nie pomóc, w przypadku gdy źle zinterpretuje pytanie lub nie do końca zrozumie temat pracy. Pan Robert idealnie zna się na przygotowaniu pod maturę z wiedzy o społeczeństwie i historii. Potrafi dokładnie przygotować do arkusza egzaminacyjnego i omówić zadania, które dość schematycznie pojawiają się na maturach. Co ważne, czasami w szkołach pomijany jest nacisk na pisanie eseju, który dla uczniów, przyzwyczajonych do pisania rozprawek z języka polskiego, może być problematyczny. U pana Roberta nie ma takiego problemu, eseje są oddawane i sprawdzane systematycznie, a dodatkowo ma się pewność, że sprawdzane są w taki sposób, w jaki sprawdzane będą na maturze. Dzięki tym zajęciom przeanalizowaliśmy praktycznie każdą maturę z WOSu i historii jakie pojawiły się do tego czasu, dodatkowo także zajęliśmy się satyrami, które muszę przyznać, że często pojawiają się na maturach, a także na sprawdzianach w szkole, gdzie mogłam zauważyć, że część osób ma problem z ich interpretacją. Serdecznie polecam, już nawet nie tylko za nienaganne przygotowanie na każde zajęcia i rozwiązywanie każdego mojego problemu związanego z tymi przedmiotami, ale także za wielką dawkę motywacji i za to, że dzięki panu Robertowi zaczęłam z jeszcze większym zainteresowaniem poszerzać moją wiedzę z historii i WOSu.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Z czystym sumieniem, gorąco polecam Pana Roberta! Gdyby nie Jego pomoc, nie nadrobiłabym sama całego materiału w zaledwie 8 miesięcy i dostałam sie na wymarzone Prawo na UJ. Lekcje prowadzone w milej atmosferze, bez stresu. Pan Robert na każde zajęcia był wyposażony w ogrom materiału (testy, matury, karty pracy.. ). Miałam możliwość kontaktu droga telefoniczna i mailowa w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących przedmiotu i zawsze otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi. Potrafił wyczulić mnie na wszelkie haczyki zawarte w maturach, na ktore zawsze 'łapią się' maturzyści.
Jeszcze raz polecam! Świetny nauczyciel :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Polecam wszystkim przytowującym się do egzaminu maturalnego, bądź też rożnego rodzaju olimpiad/konkursów. Świetny dobór materiałów zmuszających ucznia do samodzielnego myślenia. Spotkania zawsze przebiegały w miłej atmosferze. Naukę WOSu rozpocząłem w 3 klasie licealnej, dzięki korepetycjom z P.Robertem nadrobiłem zaległości, zdałem maturę z wysokim wynikiem co pozwoliło dostać się na wymarzone studia .

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Bardzo polecam zajęcia z Panem Robertem :) po klasie biol-chem zdecydowałam się na prawo. W 7 miesięcy przerobiliśmy cały materiał. Na UW dostałam się bez problemu. Spotkania bardzo przyjemne, w miłej atmosferze a co najważniejsze rzeczowe i konkretne. Bardzo dużo pomocy naukowych udostępnianych przez p.Roberta. To była czysta przyjemność :) zawsze poruszakiśmy także tamaty bieżące tak że o wszystkim było wiadomo i wszystko było jasje :) Gorąco polecam :) właściwy człowiek na właściwym miejscu z pasją i zaangażowaniem.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Korepetycje prowadzone przez Pana Roberta Pletnię otoczone były przyjazna atmosferą. Nie brakowało ciekawostek dotyczących omawianego materiału, a sama jakość korepetycji była więcej niż wysoko zadowalająca.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Serdecznie polecam Pana Roberta. Wspaniały nauczyciel. Lekcje przygotowane perfekcyjnie, prowadzone w miłej atmosferze, a co najważniejsze udowodnił, że da się przerobić i kilkakrotnie powtórzyć cały materiał z WOS-u do rozszerzonej matury w 8 miesięcy. Córka po dwóch latach nauki w klasie biol-chem. zdecydowała, że jej prawdziwe marzenie to jednak PRAWO, w szkole nie miała styczności z WOS-em, bo to nie ten profil, więc wszystko było w rękach Pana Roberta. Zdała maturę z wysokim wynikiem i dostała się na PRAWO UJ. Jak widać nie tylko wiedza się liczy, ale umiejętność czytania zagadnień maturalnych, a Pan Robert z wiedzą egzaminatora jest w tym perfekcyjny! I jak widać są efekty :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.