Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Wrocław
Kraków
Warszawa
Poznań
Lublin
Szczecin

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,0/52 opinie
Dla użytkownika Robert

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 czerwca 2015

Nie polecam! Umawialiśmy się na dokładny termin. Do jego czasu kontakt był bardzo dobry. Nawet dzień przed, dostałem wiadomość, że wszystko będzie skończone na czas. W ustalonym dniu, brak jakiegokolwiek kontaktu, i tak już od tygodnia.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Potrzebowałam pracy na juz, udalo się dzieki Panu Robertowi do 24:00 skrypty napisane i wszystko wytłumaczone, jeszcze raz dziękuje

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.