Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Tłuszcz

Robert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Robert

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2021

Marzyłem o tym aby nauczyć się grać na akordeonie, o lekcjach u Roberta dowiedziałem sie od znajomego. Bardzo cieszę się że trafiłem na takiego nauczyciela.
Nie byłem pewny czy się nauczę bo nie jestem już najmłodszy a początki nie są łatwe, ale z takim nauczycielem nie było to wcale takie trudne, Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.