Mat Czechowicz

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Kraków (Bronowice +6)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka150 / 60 min

Mat Czechowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/546 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

  • Nauczę Cię grać od podstaw w 3 miesiące.
  • Przygotuję do grania w zespole.
  • Pomogę ruszyć dalej, jeśli nie wiesz, co robić z gitarą
  • Poprawisz swoje umiejętności muzyczne i techniczne
  • Pomogę Ci odkryć swoją artystyczną duszę i zacząć pisać pierwsze piosenki. Odblokowywanie kreatywności to mój konik ;)
  • informacja dla doświadczonych osób - udzielam też jednorazowych konsultacji, jeśli masz konkretne pytania ;)

Cześć, miło mi, że tu zajrzałeś(aś). Jestem Mateusz - uczę i tworzę już od kilkunastu lat. Możliwe, że kojarzysz mnie z Teorii Strun - to szkoła, którą prowadzę od kilku lat :) Pomagam ludziom odblokować swoją kreatywność w grze na gitarze i ruszyć dalej, jeśli czują, że stoją w miejscu z muzyką.

Razem będziemy pracować nad:

  • rozwinięciem rytmiki, techniki, słuchu i wiedzy
  • zrozumieniem praw muzyki i stosowaniem ich w praktyce
  • muzykalnością i własnym, unikalnym stylem gry
  • grą w zespole – improwizacją, tworzeniem utworów, zarządzaniem sprawami zespołu

Cel naszych lekcji jest prosty - chcę przeprowadzić Cię przez całą ścieżkę od początkującego do zaawansowanego gracza - żebyś wiedział(a) jak działa muzyka oraz jak wykorzystać to w swojej twórczości. W kilka miesięcy nauczysz się komponować własne utwory, grać ze słuchu, poradzisz sobie w zespole, w studio muzycznym, na koncercie czy jam session. 

Bardzo często wystarczy usunąć kilka blokad technicznych lub twórczych. U “samouków” często wykształcają się szkodliwe nawyki - kciuk w złym miejscu, problemy z koordynacją, słabe kostkowanie itp. Czasem wystarczy naprawić kilka rzeczy i reszta sama już leci ;) Bardzo szybko stanie się tak (a może już tak jest), że technicznie zagrasz każdą piosenkę. No bo to jest dość prosta sprawa - wystarczy znaleźć odpowiednią tabulaturę, czy opracowanie i spędzić z tym tyle czasu, ile trzeba. Mam nadzieję, że dotarłeś(aś) już do tego momentu i czujesz niedosyt - to znaczy, że chcesz czegoś więcej ;)

Myślę, że każdy to czuje - największą radość daje granie z ludźmi, bawienie się muzyką. Świadome granie a nie bezmyślne powtarzanie ruchów. W tym właśnie pomagam, żeby grać twórczo, a nie odtwórczo. Na początku wypracujemy potrzebne narzędzia (technika, rytmika, słuch, wiedza), a potem pokażę Ci, jak z nich korzystać (komponowanie, improwizowanie, tworzenie muzyki samemu i z innymi ;) ) Strasznie mnie jara ta część mojej pracy! :D

Kiedy widzę, że ludzie ogarniają już na tyle, żeby grać z innymi, przechodzimy na zajęcia zespołowe w studio muzycznym - z perkusją, basem i innymi gitarami. To jest bardzo fajna sprawa, widać tam mocno, jak synergia kilku muzyków uwalnia kreatywność w grze - ludzie grają rzeczy, których nigdy nie byli w stanie zagrać sami. Pokonują swoje obawy przed graniem i odblokowują się na innych ludzi. Dużo jamujemy, improwizujemy i komponujemy. Motywacja ludzi rośnie w oczach :) To jest najpiękniejsze w tych zajęciach - bo często wydaje się, że sztuka jest wiedzą tajemną, a tu wystarczy dosłownie usunąć kilka blokad - te zajęcia pomagają w tym nawet skuteczniej, niż indywidualne spotkania :) Ludzie uczą się szybciej, lepiej i ciekawiej, niż kiedy widzimy się sami.

Ciężko mi powiedzieć na samym początku, jak często powinniśmy się spotykać. Generalnie - im ktoś bardziej ogarnia i jest samodzielny w grze, tym mniej mnie potrzebuje :) Najfajniej byłoby zdzwonić się i chwilę pogadać o tym, co już umiesz i jaka jest Twoja historia muzyczna. Często w rozmowie wychodzą takie drobne niuansiki, które pomagają określić, czy jestem odpowiednią osobą dla Ciebie. Czasem nie jestem w ogóle potrzebny. Czasem wystarcza jedno spotkanie - to wychodzi w rozmowie ;) Nie umawiam się też od razu na stały termin, tylko na jedną lekcję - chcę zobaczyć na żywo, jak grasz, żeby móc określić, co dalej. Musimy po prostu poznać się lepiej, bo chcę, żeby te lekcje służyły każdemu jak najlepiej.Jedne godzinne konsultacje u mnie kosztują 150 zł, ale jak mówiłem wcześniej - częstotliwość naszych spotkań zależy od tego, co odkryjemy na pierwszych zajęciach i co razem ustalimy. Z reguły widzimy się dwa razy w miesiącu na dwie godziny, szczególnie na sali prób. Ale jeśli zaczynasz, możliwe, że lepiej będzie widzieć się częściej, a krócej. Możliwe też, że wystarczy Ci jedno spotkanie w miesiącu. Najważniejsze jest to, co zrobisz po naszych zajęciach ;) Za każdym razem dostaniesz ode mnie materiały i zadania do wykonania. Oprócz tego  na czas nauki otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów Teorii Strun, jakie można zdobyć, w tym do kursów o wartości około 1300 zł, naszych wewnętrznych grup ćwiczeniowych, cotygodniowych streamów z ćwiczeniami i nowymi lekcjami - postanowiłem dać moim uczniom dostęp do tych materiałów, gdyż to bardzo przyspiesza naszą pracę  - jeśli będziesz korzystać z tego na bieżąco, w sposób, o jaki Cię poproszę, nastaw się na około 2-3 zajęcia w tygodniu w cenie każdego naszego spotkania ;) Nastaw się też na to, że główna praca będzie po Twojej stronie - jeśli dobrze wykorzystasz te dodatkowe materiały, zaoszczędzimy mnóstwo czasu i pieniędzy, a na naszych spotkaniach skupimy się na graniu a nie na wykładach :D 

Najważniejsze to sprytnie podejść do tematu. Taki mamy świat - mało jest czasu na granie i przyjemności, a z drugiej strony tylko przez regularne ćwiczenia możemy się rozwijać. Dlatego trzeba to zrobić sprytnie i ćwiczyć właściwe rzeczy - lepiej częściej, a krócej. A potem już grać dla przyjemności, ta radość z grania jest najważniejsza ;) Po to chodzi się do nauczycieli - żeby nie popełniać ich błędów. Ja straciłem mnóstwo czasu - zrozumienie np. Interwałów zajęło mi wiele miesięcy, ale teraz moi uczniowie łapią to na jednym spotkaniu (trochę im zazdroszczę :) ) - po prostu trzeba to ująć w odpowiedni sposób. Mam nadzieję, że będzie nam dane się spotkać, przekazać Ci tę wiedzę i umiejętności :)

Ważne jest dla mnie, żebyś wiedział(a), po co będą konkretne ćwiczenia i zadania - jeśli będziesz mieć problemy z rytmiką, dostaniesz ode mnie konkretne zadania, aby to poprawić. Jeśli masz braki w praktycznej wiedzy muzycznej - naprawimy to (z reguły to jest rytmika i wiedza ;) ). Czasem korzystamy ze sprzętu dostępnego w studio muzycznym. Jak pisałem wyżej - im ktoś jest bardziej samodzielny, tym mniej mnie potrzebuje, dlatego pierwszy raz spotkajmy się tylko na jedną lekcję - dla Ciebie, żebyś mógł / mogła zobaczyć, czy jestem dla Ciebie odpowiednią osobą, a dla mnie, żebym mógł określić lepiej, czy i w jakiej formie mogę pomóc :)

Najlepiej zdzwońmy się i pogadajmy, tutaj jest bezpośredni kontakt do mnie:
Mat Czechowicz
784 450 480
www. teoriastrun. com

A już na sam początek, żeby coś zacząć, nawet jeśli mielibyśmy się nigdy nie spotkać - wejdź proszę na kanał Teorii Strun na Youtube - w zakładce playlisty są dwie playlisty dla Ciebie - jedna z lekcjami o praktycznej teorii muzyki (jak zacząć grać solówki do dowolnych piosenek i znajdywać akordy na gryfie, bez kucia czegokolwiek na pamięć), a druga z bardzo ważnymi wskazówkami odnośnie techniki (jak układać ręce, kostkę, całe ciało po to, żeby nie marnować energii i ergonomicznie grać). Z reguły ludzie bardziej skupiają się na tej pierwszej playliście, ale moim zdaniem warto też zająć się techniką ;)

W sumie przez moją szkołę przewinęło się już ponad 250 osób, jestem mega wdzięczny za to, że mogłem ich wszystkich poznać! To są niesamowici ludzie i niesamowita praca :) Część z moich uczniów spisała niżej swoje opinie i wrażenia z naszych spotkań - są tam nawet opisane historie osób, które skończyły państwowe szkoły muzyczne, a potem przyszli do mnie na zajęcia, fajnie pokazane z perspektywy absolwenta ;)

Dobrego dnia!
Mateusz

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mat Czechowicz
W zależności od rodzaju lekcji :)
30-554 Kraków
NIP: 6793161763

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
12.2006 - 12.2008
Szkoła muzyczna Yamaha
Gitara (elektryczna, akustyczna, klasyczna)
07.2010 - aktualnie
Prywatne lekcje, pobierane u różnych mistrzów muzyki :)
Gitara, Perkusja, Wokal, Pianino, Muzyka Elektroniczna
07.2013 - 07.2014
Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
Gitara
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Trasy koncertowe po Polsce
01.2014 - 12.2014
Nauczyciel gitary na obozach muzycznych
07.2015 - 11.2017
Główny prowadzący obozy rockowe i gitarowe
01.2017 - aktualnie
Założenie własnej szkoły muzycznej - Teoria Strun
01.2019 - 10.2019
Wydanie pierwszej solowej płyty (elektronika)
Oprócz gitary strasznie kręci mnie muzyka elektroniczna i wszystkie te pady, syntezatory. W 2019 roku wydałem własnymi siłami pierwszą solową płytę, możecie sprawdzić ją na Spotify (Mat Czechowicz - Her Smile).
10.2019 - 11.2019
Trasa Koncertowa po Japonii - 2019 rok
Mam na swoim koncie pierwszą trasę po Japonii - grałem głównie w Tokio, ale miałem też jeden koncert w Numazu. Bardzo fajne doświadczenie :)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 46
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Moją przygodę z gitarą zacząłem z Matem, ale nauczyłem się dużo więcej niż po prostu grać. Atmosfera na spotkaniach z Mateuszem jest bardzo przyjazna i zarówno profesjonalna .Gorąco polecam, Dzięki Mat. ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Do Mateusza trafiłam z polecenia po kilku miesiącach nauki na własną rękę w oparciu o materiały z YouTube. Bałam się, że nie przeskoczę pewnych barier, a okazało się, że przy pomocy dobrego nauczyciela wiele można poprawić w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecam Mateusza wszystkim, którzy czują, ze dotarli do ściany i nie mogą ruszyć dalej :)

Teoria Strun

Dzięki serdeczne za ten komentarz! :)
Mat

avatar
JACEK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Świetny kontakt, lekcje bez napinki. Mat to osoba merytorycznie świetnie przygotowana i łączy to umiejetnosciami dydaktycznymi. Jednym słowem wie jak grać i jeszcze do tego imię to przekazać.

Teoria Strun

Dzięki serdeczne za opinię! :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Mat jest bardzo dobrym nauczycielem. Wszelkie materiały pod lekcje sam tworzy oczywiście od strony graficznej. Natomiast lekcje stara się dopasować do ucznia i jego potrzeb wraz z tempem wykładania teorii muzyki. Patrzy też on na ważne aspekty gry na gitarze takie jak układ dłoni na gryfie czy też sam sposób trzymania kostki.

Teoria Strun

Dzięki serdeczne Igor za opinię :) Mega mi miło!

Mat

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Before I got to know Mateusz, I could play 1-2 utterly simple songs on the level "hide somewhere and play for myself once upon a time".
Playing guitar was my dream from the childhood, but I couldn't manage to fulfil it before by myself.
I knew a few basic chords and that there are some notes, which are... different. That's it.
But once I got in, it changed the whole thing. From lessons with Mateusz I started to develop in rhythmics, music theory and playing technique. And the lessons are built in highly engaging way.
Now I feel that the hidden and mysterious world of music started to open its doors to me :)
Mateusz explains things in a simple way and pays a tremendous attention to students: what they like to know,
what music they would like to play, what obstacles they encounter and how to solve them best.
What's more, he is extremely positive, kind and open person.
I am slowly learning Polish as well, so I really appreciate his patience to my terrible attempts to speak Polish :D
It's great that I can switch to English anytime.
Bardzo dziękuję! :)
Szczerze polecam każdemu, kto chciałby odkryć muzykę dla siebie!

Teoria Strun

Dzięki wielkie!
Bardzo cieszy mnie widzieć, jak rozkręcasz się w graniu, na prawdę :) Dzięki wielkie za Twoją dobrą pracę i dobre słowa. Coś czuję, że teraz mega się rozkręcisz na zajęciach w zespołach i w studio :D

Mateusz

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Gram na gitarze od paru lat ale od dłuższego czasu miałem wrażenie że się nie rozwijam. Uczyłem się nowych piosenek, ale w momencie w którym miałem coś zaimprowizować to oj było ciężko.
Z tym właśnie problemem zwróciłem się do Mateusza i muszę przyznać że zaskoczyło mnie to jak szybko z poziomu "umiem pentatonikę" przeszedłem na poziom "jestem w stanie zaimprowizować coś nawet fajnego".
Lekcje z Mateuszem to czysta przyjemność, czuć że ma wiedzę na temat muzyki oraz umiejętności. Świetnie tłumaczy dość zagmatwane zagadanienia z teorii muzyki, skupiając się na ich praktycznych zastosowaniach.
Bardzo polecam!

Teoria Strun

Dzięki serdeczne Krzysiek za opinię! :)
Mega wymiatasz na gitarze, trzeba Ci tylko ponazywać dobrze kilka rzeczy i będzie super. Pracujemy nad tym :)

Mateusz

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Luźna atmosfera. Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem i zdecydowanie potrafi grać na gitarze. Uwaga, zaraża pasją!

Teoria Strun

Dzięki serdeczne za opinię! :)
Mat

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

10 lat gram na gitarze i od prawie 10 lat stałem w miejscu, nie mogłem ruszyć z improwizacją i skalami modalnymi, dzięki Mateuszowi wszystko ruszyło jak z bata, super podejście do swoich podopiecznych, naprawdę mogę szczerze polecić każdemu w każdym stopniu zaawansowania.

Teoria Strun

Mateusz, bardzo dziękuję za te dobre słowa! Bardzo mi miło, dziękuję. Ty swoją część też wykonujesz świetnie - mega zapał do gry na gitarze i muzyki widzę u Ciebie. Widać progres za każdym razem, kiedy się widzimy, to jest świetne! :)

Dobrego dnia!
Mateusz

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Polecam gorąco:) Mateusz jest naprawdę dobrym nauczycielem i muzykiem. Bardzo angażuje się i atmosfera jest miła. Szybko uczy. Jestem niezwykle zadowolona z postępów;)

Teoria Strun

Dzięki serdeczne Ania za dobre słowa! :)
Mateusz

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2020

Mat is teaching me for about a half of a year and really love it. Lessons with Mat are always full of joy and fun. He is always helpful and creative in his lessons. And since I can barely speak Polish Mat was ready to teach me in English which is absolutely awesome. Polecam.

Teoria Strun

Thank You Igor :) Thank You a lot!
It’s real pleasure for me seeing Your growth ;)
Mat

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Najlepszy nauczyciel jakiego w życiu miałem! Szybkie postępy i fun. POLECAM!

Teoria Strun

Dzięki Wojtek! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Uczę się u Mateusza prawie dwa miesiące i już zaczęłam komponować swoje pierwsze utwory. Mimo, że skończyłam szkołę muzyczną, dopiero on naprawdę otworzył mi głowę na muzykę i pozwolił pokochać gitarę na nowo. Lekcje odbywają się w świetnej atmosferze, dzięki czemu coraz bardziej otwieram się na innych muzyków i nie boję grać przy ludziach. Każde spotkanie to ogromna dawka jasnej i zrozumiałej wiedzy, która naprawdę się przydaje. Dzięki Mat :)

avatar
MARCIN
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Zdecydowanie polecam dla osób, które tak jak w moim przypadku, nie wiedzą jak ale chcą żyć muzyka i z muzyki ale to zrobią:). Mateusz jest swego rodzaju przewodnikiem który pokazuje co pasuje zrobić na danym etapie bo sam przeszedł taką drogę. Od przedszkola czyli ogarnięcie niezbędnej bazy, do Opola, dosłownie;). Nauczyciel z wizją który chce w przystępny i przemyślany sposób wciągnąć w świat muzyki nowych ludzi. Polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Mateusz to świetny gitarzysta i fantastyczny człowiek. Muzyka jest jego pasją widać to na każdej lekcji. Doskonale dogaduje sie ze wszystkimi nie zależnie od wieku. Uczestnicząc w jego zajęciach obserwowujac jak przekazuję swoją wiedzę aż samemu chce się zacząć grać, ma ogrom umiejętności którymi chce podzielić się z innymi... Polecam

Teoria Strun

Dzięki serdeczne Ewa za dobre słowa!
Fajnie, że poznałaś mnie z Kacprem, to spoko chłopak z potencjałem :)

avatar
Krzysiek Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Najlepszy nauczyciel jakiego miałem :) nie tylko przekazuje ogromną wiedzę i umiejętności ale również zaraża pasją !!!
W 3 miesiące zrobiłem większe postępy niż u poprzedniego nauczyciela w półtora roku :)

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Mateusz jest profesjonalistą. Słucha i odpowiada na potrzeby ucznia, ma bardzo indywidualne podejście. Ma świetny kontakt z uczniem, motywuje, chwali kiedy trzeba, grzecznie koryguje.
Bardzo polecamy. To gitarzysta i pasjonat.

Teoria Strun

Dzięki Ania! Twój syn też jest pasjonatem, bardzo fajnie się z nim pracuje :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2018

Świetny nauczyciel, zamiast nauki gry kolejnych piosenek od początku pokazuje jak tworzyć własną muzykę. Bardzo indywidualne podejście, ćwiczenia są dobierane w zależności od tego co uczeń chce osiągnąć.

Teoria Strun

Cześć Dominik! Dzięki serdeczne za dobre słowa! :D

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Świetny gitarzysta i nauczyciel!
Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, potrafi odnaleźć problem i przy współpracy z uczniem niweluje jego bariery co pozwala na dalszy rozwój muzyczny.
Mateusz to bardzo pozytywna i komunikatywna osoba.
Niezależnie od wieku śmiało mogę polecić każdemu tego nauczyciela! ;)

Teoria Strun

Dziękuję Kuba za opinię ;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Fantastyczny nauczyciel, nie uczy gry na gitarze, uczy jak tworzyć muzykę, jak rozumieć gitarę. Świetnie łączy praktykę z teorią. Bardzo polecam tego Pana!

Teoria Strun

Dzięki wielkie, Karolina! Bardzo mi miło :D

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Mateusz! Bardzo Ci dziękuję. Pomagasz spełniać marzenia. Potrafisz inspirować i powodujesz, że na każdą lekcje czekam z radością:) Podziwiam Cię za to, że potrafisz w szybki sposób wychwycić błędy, na poczekaniu ułożyć ćwiczenia, które w krótkim czasie te niedoskonałości eliminują. A to wszystko w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Dlatego tu na forum- polecam Cię, żeby inni wiedzieli jakiego mam nauczyciela i niech mi zazdroszczą! A co!:)
Pozdrowienia! Magda

Teoria Strun

Dzięki Magda :) Bardzo mi miło. To działa w dwie strony - nie zaszłabyś tak daleko, gdybyś też sama nie chciała. Widać u Ciebie pasję do gitary. Ja tylko koryguję lekko kierunek :) Gratuluję pierwszych występów!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2017

Polecam Mateusza z całego serca ma świetne podejście do ucznia, a jego wszechstronność i ogromna wiedza o muzyce pozwalają na rozwinięcie się od podstawy jak i dla zaawansowanego muzyka.

Teoria Strun

.. Którym powoli się stajesz! Dzięki Michał za dobre słowa i w muzyce utrzymuj ten kierunek, co do tej pory. Jest bardzo dobrze :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Gorąco polecam Mateusza, super klimat i super podejście.

Teoria Strun

Dzięki Artur! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Bardzo polecam Mateusza ;) uczęszczam do niego na lekcje od ponad roku. Początkowo nauka od zera na lekcjach indywidualnych, bardzo szybko w łatwy sposób przekazuje wiedzę jest bardzo miły i nie złości się jak coś nie wychodzi ;). Dzięki Mateuszowi można nauczyć się grać podstawowe utwory ogniskowe już po pierwszych paru lekcjach. Zajęcia w grupie odbywają się w bardzo miłej atmosferze, dużo ćwiczeń kształtujących słuch oraz polepszających jakość wydobywanych dźwięków ;) Elastyczne godziny zajęć. Nigdy nie ma problemu z dogadaniem się co do terminów ;)
Polecam !!

Teoria Strun

Noo Mateusz, a do tego niedługo wchodzimy na salę prób z pełnym zespołem! Dzięki :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Mateusz podchodzi do kwestii gry na gitarze całościowo, tj. wiem że pod jego okiem rozwijam pełen wachlarz umiejętności i wiedzy jakie powinien mieć muzyk. Dla mnie jest to bardzo ważne, ponieważ wiem że w pewnej perspektywie czasu nauki z nim nie tylko będę mógł zagrać wybrane utwory na kilku akordach przy ognisku, ale też improwizować, tworzyć, chodzić na jam session czy nawet być członkiem kapeli. Mateusz świetnie tłumaczy poszczególne niuanse, uważnie obserwuje swoich uczniów (również podczas lekcji grupowych) i wychwytuje konkretne rzeczy do poprawy lub daje motywujące pochwały. Czuję też że pozostawia przestrzeń do wykreowania swojego stylu. Ale Mateusz robi nawet więcej poza byciem świetnym nauczycielem, np. poświęca czas poza lekcjami by doradzić w kwestii zakupu sprzętu, by odpowiedzieć na nurtujące mnie kwestie i inne rzeczy! Tak więc podsumowując, konkretnie, polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Jestem stałym uczniem Mateusza, chyba od roku . Uczy głównie w grupach dwu, trzyosobowych. Lekcje są zróżnicowane, od improwizacji, ćwiczenia techniki aż po teorie, wszystko co może się przydać. Myślę, że najlepszą rekomendacją jest to, że gdybym sam uczył się tego samego, zajęło by mi to pewnie z 3 lata i pełno złych nawyków, zamiast roku. Zdecydowanie polecam, także bardziej doświadczonym gitarzystom

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Super Nauczyciel, Pomocny , bardzo utalentowany, wyrozumiały. Był moim nauczycielem na obozie muzycznym, aczkolwiek nie gram na gitarze , to i tak to co mówił , było bardzo interesujące, i przez 12 dni teorie podchwyciłem, Godny naprawdę Polecenia!

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Pan Mateusz był moim wychowawcą ną letnim obozie rockowym. Bardzo miły, sympatyczny człowiek z bardzo dobrym podejściem do młodzieży. Poczyniłam duży postęp w grze na gitarze mimo że na obozie spędziłam zaledwie 12 dni. Ponadto dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o pracy muzyka.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Mateusz był moim wychowawcą na obozie rockowym. Nauczył mnie paru skal i wytłumaczył teorię muzyki. Na zajęciach panowała luźna atmosfera. Mateusz jest swietnym nauczycielem, a przede wszystkim, wyrozumiałym i pogodnym człowiekiem.
Polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Byłam w grupie pana Mateusza na obozie muzycznym, cudowna atmosfera, pomimo tego,że nie gram na żadnym instrumencie, pan Mateusz bardzo ciekawie wytłumaczył nam teorię muzyki, którą kiedyś najprawdopodobniej wykorzystam. Oprócz tego każdemu pomagał wydobyć z siebie indywidualność i odwagę do pokazania swoich umiejętności. Pan Mateusz to przy tym wszystkim ciepły, pogodny człowiek, z którym każdy młody gitarzysta chciałby mieć lekcje.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Mateusz to bardzo wyluzowany a przy tym zorganizowany nauczyciel.
Na zajęciach panuje luźna atmosfera co sprzyja nauce.
Potrafi skutecznie i prosto podawać wiedzę zarówno podstawową jak i bardziej skomplikowaną.
Bardzo przyjemnie sie z nim pracuje.
Na obozie rockowym nauczył mnie dużo w krótkim czasie.
Świetny gitarzysta, nauczyciel i człowiek :D

Polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Mateusz był moim wychowawca na obozie muzycznym. Bardzo miło i ciepło wspominam z nim lekcje. Nauczyłem się wiele nowego w grze na gitarze i nie tylko. Jest osoba z duża wyrozumiałością, pomocny No i bardzo utalentowany. Bardzo miło wspominam czas spędziny z nim. Bardzo polecam jego nauczanie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Mateusz uczy mojego nastoletniego syna grać na gitarze przez Internet - od miesiąca. Kuba kiedyś tam zraził się do gitary i poprosiłam Mateusza, żeby spróbował.. Byłam przekonana, że nic z tego nie wyjdzie, a jednak rewelacja: Mateusz sprawił, że Kuba chce się uczyć, chce grać. Mateusz to niezwykle subtelny, mądry i cierpliwy człowiek z ogromnym talentem pedagogicznym. Z nastolatkiem ma świetny kontakt, fajnie z nim gada, potrafi go zmotywować. Polecam lekcje przez Internet - w mojej ocenie są tak samo efektywne, jak te w bezpośrednim kontakcie, a odległość nie stanowi bariery. Dziękuję Mati :)

Teoria Strun

I ja również dziękuję za ciepłe słowa :) Pozdrawiam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2016

Zapisałam się na korepetycje do Mateusza i jestem bardzo zadowolona. Mateusz ma prawdziwy talent dydaktyczny. Potrafi przystępnie wytłumaczyć tajniki gry na gitarze. Zajęcia są bardzo przyjemne i mijają w mgnieniu oka. Gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2016

Mateusza poznałem już parę dobrych miesięcy temu kiedy to jako zupełnie zielony posiadacz elektryka szukałem w internecie dobrego nauczyciela gry na gitarze. Już po pierwszej lekcji wiedziałem, że Mateusz nie tylko świetnie potrafi przekazać wiedzę (zarówno teoretyczną jak i praktyczną), ale także ma dużo cierpliwości co jest bardzo istotne. Na dodatek swobodna atmosfera sprawia, że jest to osoba godna polecenia dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z gitarą lub chciałby rozwinąć swoje umiejętności. Polecam i pozdrawiam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Pobieram nauki u Mateusza już jakiś czas. W końcu ktoś kto ciekawie i zrozumiale jest w stanie przekazać wiedzę i wytłumaczyć wątpliwości co do grania na instrumencie. Zauważam poprawy w swojej grze właściwie po każdej lekcji. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, że zawsze czas "zlatuje" bardzo szybko. Zdecydowanie polecam Mateusza jako nauczyciela gry na gitarze.

Teoria Strun

Dziękuję :) Bardzo mi miło.
Mateusz

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Mateusz naprawdę potrafi "zarazić" swoją pasją do gry na gitarze, a świetna atmosfera na zajęciach tylko mu w tym pomaga. Nie dość, że są one dla mnie odpoczynkiem, to jeszcze po każdej lekcji sam jestem zdziwiony moim postępem. Bardzo pomocny i wyrozumiały nauczyciel, chyba lepiej trafić nie mogłem :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Mateusz pomaga nie tylko lepiej grać na gitarze ale przede wszystkim komponować prawdziwą muzykę. Pozytywna atmosfera na zajęciach i do tego organizowanie zajęć w grupie to jak dla mnie świetna sprawa pomagająca w rozwoju umiejętności. Polecam!

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2016

Jesteśmy małą grupką osób "koło 40":), które od młodości chciały uczyć się grać na gitarze, ale jakoś nie wyszło. I z Mateuszem zaczęliśmy naszą przygodę z gitarą klasyczną od całkowitego zera. Mateusz prowadzi zajęcia bardzo rzeczowo i na temat, a nasz "klub tetryków" przeżywa prawdziwy rozkwit talentów muzycznych:))) Pozdrawiamy wszystkich, którzy by chcieli grać, ale się wstydzą zadzwonić:) Dzwońcie, jest na prawdę super:)

avatar
G
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Mateusz jest młodym, sympatycznym nauczycielem i po dwóch miesiącach grania razem mogę go z całego serca polecić! Atmosfera podczas lekcji jest bardzo przyjazna i pozwala spokojnie, krok po kroku, nauczyć się gry na gitarze. Poza tym Mateusz zaraża pasją do instrumentu i na lekcjach można się naprawdę świetnie bawić! Pozdrawiam :)

Teoria Strun

Dzięki za opinię :D Bardzo mi miło

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Pan Mateusz jest bez wątpienia najlepszym typem nauczyciela jakiego spotkałem w swoim szesnastoletnim życiu. Właściwie nie dlatego, że jest praktycznie bezkonfliktowy, cierpliwy do oporu, doświadczony, rozważny w tym jakie ćwiczenia zadaje. Mateusz jest najlepszy w tym co robi, bo robi to z pasji. Wyciśnie siódme poty, by zmotywować cię do grania codziennie. Uczy tak byś się nauczył jak najwięcej. Byś się nauczył jak rozumieć muzykę...
Pozdrawiam Stanisław.

Teoria Strun

"Cierpliwy do oporu.." :D
Chyba coś w tym jest, dzięki serdeczne za opinię :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2015

mieliśmy cudowną lekcję na świeżym powietrzu, jedna z lepszych lekcji jakie dotychczas miałem. Dużo wiedzy w krótkim czasie :)

Teoria Strun

Lekcje na Błoniach zawsze na propsie! :)
Był klimat i było fajnie, potwierdzam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Szczerze mogę powiedzieć że Mateusz jest najlepszym nauczycielem, nie uczy tylko gry na gitarze, uczy MUZYKI, na zajęciach bardzo miła atmosfera polecam :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Co tu dużo mówić, Mateusz jest świetnym pozytywnym nauczycielem. Ja akurat przyszedłem na pierwszą lekcję mając za sobą kilka lat gry, czując, że zwyczajnie "stoję w miejscu". Szybko wyłapał błędy, które popełniałem, złe nawyki oraz dobrał ćwiczenia, tak, aby intensywnie trenować zwłaszcza te najsłabsze strony własnej gry. Indywidualne podejście do ucznia oraz pozytywna atmosfera podczas lekcji (różne ciekawostki i rozmowy na temat muzyki) oraz znajomość innych dziedzin (kształcenie słuchu, porady na temat gry w zespole, na scenie) gwarantują bardzo dobre i szybkie rezultaty, oczywiście pod warunkiem, że odrabiamy zadania domowe :) Szczerze polecam!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2015

Super atmosfera na zajęciach, wiedza przekazywana jest w bardzo interesujący sposób, a każda kolejna lekcja jak i widoczne postepy tylko motywują do dalszych ćwiczeń.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem. Potrafi przekazać całą swoją wiedzę wraz z pasją, jednocześnie zaszczepiając miłość do instrumentu muzycznego jakim jest gitara. Jak powiedziała Grażyna Darłak "Entuzjazm, którym należy zarażać uczniów – oto najważniejsza cecha dobrego nauczyciela muzyki". Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że Mateusz ten enuzjazm ma, mało to on wręcz zaraża optymizmem i widoczną miłością do muzyki.

avatar
Wanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Bardzo polecam lekcje gry na gitarze z Mateuszem. Ma on dobre podejście do uczniów, oraz przekazuje wiedzę i umiejętności w ciekawy sposób.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.