Jurij Werżykowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław
Warszawa
Poznań
Szczecin
Łódź
Gdańsk
Gdynia
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

CZEŚĆ WSZYSTKIM! ВСЕМ ПРИВЕТ! ;)

Oferuję zajęcia języka rosyjskiego (gramatyka, pisanie, w szczególności rozmowa). Na terenie Wrocławia zajęcia osobiście, natomiast w innych rejonach online. Z racji tego, iż sam pochodzę z Ukrainy, rosyjski znam od dziecka oraz posiadam typowy dla tych krajów akcent. Przygotuję osoby zarówno od samych podstaw, jak i tych, którzy chcą podszkolić swoją wymowę, porozmawiać, poprawić akcent, wzbogacić słownictwo. Jestem bardzo cierpliwy oraz gwarantuję luźną i miłą atmosferę. Zapewniam, że po zajęciach ze mną rosyjski przestanie już być dla ciebie obcy. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie na zajęcia ze mną! ;)

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 21:00
Wtorek19:00 - 21:00
Środa19:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek19:00 - 21:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.