Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski35 / 60 min

Renata

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z j. polskiego dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym w tym maturzystów oraz dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę. Zapewniam indywidualne podejście do ucznia oraz elastyczne godziny spotkań. Jestem osobą wyrozumiałą i cierpliwą. Posiadam dużą wiedzę przedmiotową.Moje lekcje przebiegają w przyjaznej atmosferze.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota14:00 - 18:00
Niedziela14:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.