Rafał Czarnecki

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Centrum)
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia1 - 80 / 60 min

Rafał Czarnecki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/58 opinii

Opis ogłoszenia

Zajęcia prowadzone przez wieloletniego nauczyciela akademickiego, badacza naukowego z bogatym dorobkiem naukowym na prestiżowych uczelniach publicznych oraz prywatnych w Polsce.

Oferuję wsparcie w postaci zajęć dodatkowych z zakresu zarządzania, w tym zarządzanie kryzysowe, modele zarządzania, teoria organizacji, zarządzanie marketingowe, strategiczne, analizy i interpretacje zarządcze, prawne, ekonomiczne itp.

Możliwość odbywania zajęć online bądź stacjonarnie w Poznaniu i Warszawie

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 maja 2022

Oszust i złodziej! Przestrzegam przed jakimkolwiek wpłacaniem zaliczek dla tego naciągacza. Po opłaceniu zaliczki nie dotrzymał terminu i kontakt się urwał. Po jakimś czasie wyznaczył nowy termin oddania pracy, który zaakceptowałem, natomiast ten termin też nie został dotrzymany, a ten oszust milczy, nie chce też zwrócić pieniędzy. Wiem pajacu że to czytasz - obiecuje, że się spotkamy osobiście i nie będzie to miłe spotkanie!!!

Rafał Czarnecki

W pierwszej kolejności Panie Michale proszę zapoznać się z moim mailem z dnia 28 marca. Otrzymałem od Pana zaliczkę, wykonałem połowę swojej pracy, następnie nie otrzymałem od pana reszty płatności, o czym zorientowałem się dopiero w dniu wczorajszym. Wychodzi na to, że próbował Pan wyłudzić ode mnie resztę pracy bez dokonania reszty wpłaty. Rozumiem jednak Pana, że z braku argumentów pozostają jedynie groźby karalne w treści opinii. Na wszelki wypadek zachowam Pana opinię i korespodencję mailową na wypadek konieczności przekazania dokumentacji odpowiednim służbom włącznie z Pana uczelnią. Pisze Pan do mnie mail o 16:12 a o 16:21 wystawia Pan opinię. Nie mogłem odebrać telefonu, bardzo mi przykro z tego powodu, nie mniej wierzę, że bez opłat poradzi Pan sobie z resztą zlecenia samodzielnie, jak na uczciwego studenta przystało.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 maja 2022

Nie polecam człowiek niekompetentny, niesłowny.Straciłam tydzień czasu czekając na jego pomoc , a gdy się spytałam o swoją pracę nie odbierał telefonów i nie odpisywał na SMS

Rafał Czarnecki

Bardzo proszę o kontakt mailowy. Kompletnie Pani nie kojarzę a na pewno nie była Pani moją klientką. Jeżeli się mylę bardzo proszę skontaktować się ze mną i sprawę na pewno wyjaśnimy. Nie mniej przykro mi, że wystawia Pani nierzetelną opinię. Nie podjąłem się Pani zlecenia, mam prawo odmówić, bądź nie odpisać, a z treści opinii można wnioskować, jakoby została Pani oszukana. Pozdrawiam.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2022

Profesjonalne podejście do tematów
Duży zakres wiedzy Doktora
Proste tłumaczenie skomplikowanych materiałów
POLECAM

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2022

Bardzo profesjonalne podejście do tematu konsultacji.

Bardzo dziękuję.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 lutego 2022

Brak kontaktu po wpłacie.

Rafał Czarnecki

Ale z Pana kłamczuszek... Kontakt był, wielokrotny, mailowy, telefoniczny, smsowy. Nie zdał Pan egzaminu. Takie rzeczy się zdarzają. Musi Pan więcej czasu poświęcić na naukę i powtórzenie materiału, a Pan budzi się na kilka dni przed egzamin licząc na cuda i zrzucając odpowiedzialność na innych. Mimo wszystko życzę powodzenia i trzymam za Pana kciuki :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Zdecydowanie polecam, natychmiastowy kontakt oraz profesjonalna pomoc.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Wysoka jakość zajęć przy konkurencyjnej cenie. Szczerze polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Polecam, szybko i bezboleśnie. Zaliczenie na 5 dzięki korepetycjom z p. Rafałem. Trudne rzeczy naprawdę stały się proste. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.