Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Warszawa
Izabelin
Falenty Nowe
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski55 / 60 min

Josh

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Let’s speak English together! My name is Joshua but you can call me Josh :) I’m a native English speaker - born in Zimbabwe to British parents. I’m an Oxford graduate with experience in teaching English as a Foreign Language (ESL) to children, teenagers, and adults.

I teach all levels - from complete beginners (A1) to advanced (C2).

Given my experience in teaching in high schools, I can prepare you for the A-levels or GCSEs. As an Oxford graduate, I can also prepare you for tests and for university.

Apart from that, I’ll be happy to work with you on general language, conversations, and writing. I’d be happy to help you become familiar with English in real life situations.

At the moment I teach online only. My classes cost 5-75 PLN/h, depending on how many lessons you buy and you can also book a FREE trial lesson which lasts 30 minutes . We can use this lesson to discuss your goals and prepare a plan for future lessons. That way I’ll know what you need and I’ll be able to prepare lessons just for you!

I hope to hear from you soon. Please don’t hesitate to contact me if you have any questions or if you want to book a trial.

POLISH
Ucz się angielskiego z native speakerem! Nazywam się Joshua, ale możesz mówić mi Josh :) Jestem native speakerem angielskiego - urodziłem się w Zimbabwe, jednak pochodzę z Wielkiej Brytanii . Studiowałem także na Uniwersytecie Oksfordzkim . Uczyłem dzieci, nastolatków i dorosłych na każdym poziomie - od kompletnie początkujących (A1) do zaawansowanych (C2).

Ponieważ studiowałem na Uniwersytecie Oksfordzkim mam doświadczenie w przygotowaniu do różnych egzaminów i testów. Jednak oprócz tego chętnie pomogę z ogólnym angielskim, konwersacjami i pisaniem . Ze mną szybko odnajdziesz się w codziennych sytuacjach i nauczysz się języka jakim posługują się rodowici mówcy.

Na tę chwilę uczę wyłącznie online. Moje lekcje kosztują 55 - 75 zł/h - cena zależy od liczby zakupionych lekcji. Można też umówić się na DARMOWĄ lekcję próbną, która trwa 30 minut . Podczas lekcji próbnej możemy omówić Twoje cele oraz opracować schemat kolejnych zajęć. Dzięki temu będę mógł się lepiej przygotować i znaleźć materiały dostosowane do Twoich potrzeb.

Do usłyszenia wkrótce! Napisz wiadomość prywatną jeśli masz jakieś pytania lub jeśli chcesz umówić się na lekcję próbną.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2011 - 02.2013
University of Oxford
History
05.2013 - 07.2015
Cambridge University
Masters in World History
Kursy i szkolenia
02.2016
TEFL Certificate
Doświadczenie
07.2017 - aktualnie
English Teacher

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.