Maciej Zarzycki Zarzycki

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Bielany +4)
Łódź
Sieradz
Zduńska Wola
Burzenin
Złoczew
Pabianice
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2014
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Sieradzu
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
06.2019
CPE
Doświadczenie
11.2014 - 07.2015
Szkoła Językowa ENAD
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych na poziomach A1-C1.
11.2015 - 06.2019
Centrum Języków Obcych Language Travel w Sieradzu
Przeprowadzanie przygotowania do różnego typu egzaminów (KET, PET, FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, TELC, STANAG 1, 2, 3 & 4, TOEIC, PTE Levels 2-5, Matura podstawowa i rozszerzona)
11.2015 - 06.2019
Centrum Języków Obcych Language Travel w Sieradzu
Tłumaczenie prac licencjackich , artykułów traktujących o psychologii, instrukcji, dyplomów, ogłoszeń, stron internetowych, sloganów, książek trenerów życiowych. Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne podczas lunch’ów biznesowych
09.2017 - 09.2018
Centrum Języków Obcych Language Travel w Sieradzu
Utrzymywanie solidnego kontaktu z klientami, prowadzenie zapisów do odpowiednich kursów językowych, zbieranie opłat, powiadamianie uczniów (lub ich prawnych opiekunów) o zajęciach odrabianych/przekładanych/odwołanych
08.2019 - 10.2019
ProfiLingua w Warszawie
Przeprowadzenie zajęć metodą komunikacyjną. Prowadzenie zajęć indywidualnych na poziomach A1, A2, B1, B2 oraz C1. Prowadzenie zajęć z grupą dzieci metodą Disney English.
09.2019 - 06.2020
Project English w Warszawie
Prowadzenie konwersacyjnych zajęć językowych. Przygotowanie do międzynarodowej matury,, przygotowanie do egzaminu języka prawniczego (TOLES). Nauczanie języka branżowego. Nauczanie metodą Łukasiewicza. Nauczanie Business English.
07.2020 - aktualnie
Real London English
Nauczanie języka angielskiego metodą eklektyczną i przygotowanie do egzaminów.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.