Wojciech Skorupski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Pruszków
Piastów
Grodzisk Mazowiecki
Brwinów
Milanówek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos45 - 60 / 60 min

Wojciech Skorupski

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Sprawnie i skutecznie nauczę każdego ucznia zagadnień związanych z nauką wiedzy o społeczeństwie. Potrafię przygotować zarówno do egzaminu gimnazjalnego jak i matury na obu poziomach. Ukończyłem Uniwersytet Warszawski najpierw na międzywydziałowym kierunku łączącym w sobie Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Posiadam rzetelną i aktualną wiedzę na tematy stricte merytoryczne, ale także co do metodyki zajęć. W nauczaniu wykorzystuję nowatorskie techniki w tym między innymi z zastosowaniem map myśli.

Elastycznie dopasowuję realizowany materiał do wieku, potrzeb, wiedzy oraz możliwości ucznia. Stosuję indywidualne podejście, modyfikując formę zajęć zależnie od preferowanego (najskuteczniejszego) sposobu uczenia się - bo troszkę inaczej uczy się "wzrokowiec" od "słuchowca" .

Pierwsza pokazowa lekcja bezpłatnie

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 22:00
Wtorek10:00 - 22:00
Środa10:00 - 22:00
Czwartek10:00 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.