Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Nowa Iwiczna
Mysiadło
Nowa Wola
Piaseczno
Józefosław
Stara Iwiczna
Warszawa (Mokotów +3)

Jan Kubik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Jan Kubik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Witam! moje dziecko, chodzące do 3 klasy gimnazjum, miało olbrzymie problemy ze zdaniem z historii w ubiegłym roku. Zawaliło pierwszy semestr, a wszystko wskazywało na to, że obleje równierz drugi. Zapisałam go do Pana Kubika, a już po kilku lekcjach widać było wyraźną poprawę. Syn zaliczył pierwszy semestr, a na świadectwie gimnazjalnym, z historii ma 3. Wszystko dzięki panu Kubikowi. Gorąco dziękuję i polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Brakuje mi słów żeby opisać pomoc Jana, dzięki jego pomocy mój syn dostał się do jednego z lepszych gimnazjów w warszawie. Ogromne wyrazy szacunku

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.