Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Białystok
Katowice
Częstochowa
Zabrze
Bytom
Dąbrowa Górnicza
Bielsko-Biała
Faktura VAT

O mnie

Cześć, mam na imię Rafał i udowodnię Ci że mechanika, wytrzymałość materiałów i mechanika budowli to proste przedmioty. Uruchomię Twoją wyobraźnie i zmotywuje do myślenia. Nie będę Cię uczył wzorów, schematów i regułek. Nauczę jak analizować i rozwiązywać zadania oraz pokaże Ci ich praktyczne zastosowanie. Pomogę Ci osiągnąć cel jaki wspólnie wyznaczymy.

Rafał Mstowski, mgr inż. budownictwa, od 12 lat korepetytor z pasją.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.