Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Jarocin
Chocicza
Środa Wielkopolska
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 - 40 / 60 min

Rafał Szik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Uwaga! Ostatnie miejsca. Obecnie już tylko klasy 7, 8 szkoły podstawowej i 1 klasa liceum.

Oferta korepetycji kierowana do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych , oraz ich rodziców . Odnosi się ona zarówno do tych przypadków kiedy potrzebna jest spora praca aby nadrobić zaległości względem grupy, jak i tych dla których przydatne byłoby wykroczenie z wiedzą ponad podstawę programową.

Zajmuje się także przygotowywaniem do matury (poziom podstawowy). Korepetycje przeprowadzam zarówno u siebie, na miejscu ( Chocicza ), jak i w wybranych miastach: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska. Inne miejscowości/miasta jestem w stanie rozpatrzyć ale niczego nie obiecuję. W obecnej sytuacji epidemiologicznej preferowaną metodą przeprowadzania przeze mnie korepetycji jest forma zdalna . Niektóre szczegóły oferty zostały przedstawione w powyższym filmie.

Zdaję sobie sprawę, że część rodziców i uczniów może nie być przekonanych co do formy zdalnej korepetycji . Z tego powodu pierwszą godzinę traktuję jako darmową próbkę :).

Do głównych zalet mojej oferty należą:

  1. Przygotowywane przeze mnie materiały zawierające filmy, animacje i przydatne wzory. Są one zgodne z podstawą programową CKE i zawierają przekrojowe zadania - również te pochodzące z arkuszy maturalnych. Poziom opanowania materiału uczeń może sprawdzić wykorzystując przygotowane przeze mnie testy online .
  2. Darmowe, dodatkowe konsultacje na skype. Drobne wątpliwości ucznia, które mogą się pojawić w międzyczasie, staram się rozwiewać na bieżąco.
  3. Czas . Korepetycje prowadzone przeze mnie nigdy nie trwają krócej niż 60 min . Częściej zdarza się natomiast, że je przedłużam w celu  dokończenia zadania które aktualnie liczymy.
  4. W razie takiej chęci możliwe jest poprowadzenie przeze mnie korepetycji dla dwóch osób jednocześnie (na miejscu, tzn.  Chocicza ). W takich przypadkach cenę ustalam indywidualnie.

Odnośnie kwestii organizacyjnych. W przypadku kiedy nie odbieram proszę o napisanie SMS’a. Dużo łatwiej i sprawniej będzie mi na niego odpowiedzieć.

Co do samej mojej osoby. Jestem studentem trzeciego roku Politechniki Poznańskiej. Korepetycjami zajmuje się już od dłuższego czasu. Do każdego przypadku staram się podchodzić mocno indywidualnie, aby efekty "wspólnej pracy" były jak najlepsze.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Inżynieria Zarządzania
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Z pewnością mogę powiedzieć, że Rafał to znakomity korepetytor. Bardzo dobrze tłumaczy! Matematyka staje się lepsza i przede wszystkim zrozumiała

Polecam z całego serducha !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.