Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Jarocin
Chocicza
Środa Wielkopolska
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 - 45 / 60 min

Rafał Szik

Opis ogłoszenia

Oferta korepetycji kierowana do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych , oraz ich rodziców . Odnosi się ona zarówno do tych przypadków kiedy potrzebna jest spora praca aby nadrobić zaległości względem grupy, jak i tych dla których przydatne byłoby wykroczenie z wiedzą ponad podstawę programową.

Zajmuje się także przygotowywaniem do matury (poziom podstawowy). Korepetycje przeprowadzam u siebie, na miejscu ( Chocicza ) jak i w wybranych miastach: Poznań, Jarocin, Środa Wielkopolska . Inne miejscowości/miasta jestem w stanie rozpatrzyć ale niczego nie obiecuję.

Odnośnie kwestii organizacyjnych. W przypadku kiedy nie odbieram proszę o napisanie SMS’a. Dużo łatwiej i sprawniej będzie mi na niego odpowiedzieć.

Co do samej mojej osoby. Jestem studentem trzeciego roku Politechniki Poznańskiej. Korepetycjami zajmuje się już od dłuższego czasu. Do każdego przypadku staram się podchodzić mocno indywidualnie, aby efekty "wspólnej pracy" były jak najlepsze.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Inżynieria Zarządzania
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.