Rafał Smoleń

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Warszawa
Podkowa Leśna
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Prawo75 / 60 min

Rafał Smoleń

Opis ogłoszenia

Oferuję zajęcia z zakresu prawa konstytucyjnego i zagadnień pokrewnych.

Notka biograficzna:

Doktorant w Katedrze Prawa Konstytucyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i jej sekretarz. Ukończył z wyróżnieniem i z wynikiem celującym studia w ramach Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych UW (prawo, afrykanistyka, historia, indologia, artes liberales).

Autor artykułów z zakresu prawa, politologii i historii w recenzowanych monografiach i czasopismach naukowych, takich jak „Zeszyty Naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prace Historyczne”, „Studies of the Department of African Languages and Cultures”, „Sensus Historiae” (współautor), „AFRYKA”, kulturoznawcza seria „Pongo”. Kierownik projektu badawczego dotyczącego legitymizacji władzy w Afryce w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Diamentowy Grant” (2012-2017), wykonawca w dwóch innych projektach w ramach tego programu.

Laureat licznych nagród i stypendiów naukowych, m.in. stypendium Rektora UW dla najlepszych doktorantów (2018) i stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studentów za wybitne osiągnięcia (czterokrotnie, 2009-2014), zwycięzca Konkursu na Najlepszego Studenta RP „Studencki Nobel” w zakresie nauk humanistycznych (2013), a następnie w naukach prawnych i ekonomicznych (2015), zwycięzca X Ogólnopolskiego Dyktanda Prawniczego (2016).

Zaangażowany w życie Uniwersytetu Warszawskiego, m.in. jako członek Kolegium Elektorów (2016-2018), Senatu (2014-2017) i jego komisji, Rady Kolegium MISH, Rady Wydziału Orientalistycznego, komisji egzaminacyjnych w rekrutacji na MISH. Inicjator, koordynator lub współorganizator uczelnianych kół naukowych, ogólnopolskich wydawnictw naukowych oraz międzynarodowych i ogólnopolskich konfrencji naukowych.

Współpracował lub współpracuje m.in. z Rzecznikiem Praw Obywatelskich (Ambasador RPO), Stowarzyszeniem im. Prof. Zbigniewa Hołdy, Uniwersytetem Otwartym UW, Instytutem Historii Nauki PAN, Collegium Invisibile, Polską Akcją Humanitarną. 

Prowadzone zajęcia uniwersyteckie (UW):

  • r.a. 2019/2020: Prawo konstytucyjne (ćwiczenia dla II roku prawa), Konstytucyjne podstawy administracji publicznej (ćwiczenia dla I roku administracji);
  • przed r.a. 2019/2020: Prawo konstytucyjne, doktorancka szkoła letnia Sędziowie, konstytucja i demokracja w państwie współczesnym (wybrane seminaria i konwersatoria, współautorstwo i koordynacja szkoły), Społeczeństwo demokratyczne i aktywność obywatelska (Instytut Socjologii, współprowadzenie wybranych warsztatów).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.