Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Oświęcim
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geologiacena do ustalenia

Kamil

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem inżynierem górnictwa podziemnego po AGH. Pracuje jako sztygar na oddziale GRP (górnicze roboty przygotowawcze) w KWK.
Oferuję wykonanie prezentacji w PowerPoint z zakresu górnictwa podziemnego i geologii, rozwiązywanie kolokwiów, egzaminów, projektów i różnego rodzaju zadań z zakresu górnictwa podziemnego.
(eksploatacja, budownictwo podziemne, wentylacja, maszyny i urządzenia górnicze, geologia i wiele innych). Udzielę także korepetycji z zakresu górnictwa podziemnego.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.
Cena do uzgodnienia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.