Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia40 / 60 min

Rafał

Opis ogłoszenia

Męczą Cię zajęcia z filozofii? Nic nie rozumiesz? Jestem gotowy Ci pomóc.
Udzielę korepetycji zarówno uczniom szkół, jak i studentom. Oferuję pomoc w zrozumieniu danego materiału, jak i napisaniu pracy zaliczeniowej. Ale pamiętaj, nie napiszę jej za Ciebie ;)

Nie przygotowuję do matury

W cenie dojazd

Do tej pory pomogłem w napisaniu eseju zaliczeniowego studentce studiów doktoranckich - uzyskała zaliczenie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 09.2017
Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Licencjat
Filozofia
Kursy i szkolenia
.
Kurs języka hiszpańskiego
Doświadczenie
03.2018 - aktualnie
Korepetytor
Stan aktualny na wrzesień 2018. W drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018 udzielałem korepetycji z języka hiszpańskiego dwójce osób. Obie w wieku szkolnym: 7. klasa podstawówki i 1. klasa liceum. W obu przypadkach udało się osiągnąć zamierzony efekt, tzn. pierwsza osoba podniosła swoją ocenę końcową, a druga zdała egzamin umożliwiający przepisanie się do klasy z językiem hiszpańskim. Ponadto udzielam korepetycji z języka łacińskiego jednej osobie - studentce. Sprawdziłem również tłumaczenie i zadania z łaciny dwóm innym osobom. Udzielam także korepetycji z filozofii - pomogłem w napisaniu eseju zaliczeniowego studentce studiów doktoranckich - uzyskała zaliczenie.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.