Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Polkowice
Głogów
Kiełczów
Bydgoszcz
Wrocław
Lubin
Toruń
Grudziądz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka80 - 120 / 60 min

Krzysztof

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Ponad siedem lat temu ukończyłem naukę na Politechnice Wrocławskiej i z chęcią podzielę się z Tobą swoją wiedzą. Chciałbym napisać: "Gwarantuje dobre przygotowanie do testów, matury, sprawdzianów i wszystkich zaliczeń związanych z matematyką podstawową oraz rozszerzoną." Daję gwarancje na powyższe pod pewnym warunkiem. Oprócz nauki ze mną należy:
- rozwiązywać zadania we własnym zakresie (zadania domowe zadaję dopiero po uzgodnieniu z rodzicem, ze względu na duży natłok pozostałych przedmiotów szkolnych) :)
- uczyć się samemu :)
- zaplanować systematyczną naukę matematyki :)

Dopiero wtedy wspólna nauka ma sens!

Cena zależy od tego, czy jesteś w szkole podstawowej, czy uczysz się do matury na poziomie rozszerzonym, czy jesteś studentem.

Ze względu na nietypowe podejście do nauki odnoszę ze swoimi podopiecznymi wiele sukcesów - o ile oczywiście druga strona również tego chce :)!

Można do mnie dzwonić już od godziny 7:00, odpowiem na wszelkie pytania :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 02.2015
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Elektrotechnika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Byłem u Rafała pierwszy raz od razu 3h korepetycji. Zaznaczę poziom-studia. Z matematyki orłem nigdy nie byłem i już po pierwszym zjeździe zaczęły się schody. Rafał tłumaczy dobrze, spokojnie, nie patrzy na Ciebie jak na głąba matematycznego. Wybrałem go czytając komentarze , dlatego sam załączam swój. U mnie matma to jeszcze nie koniec więc na pewno jeszcze będę musiał skorzystać z wiedzy Rafała. Polecam. Tak się przyłożyłem do korepetycji że 3h okazało się za mało :-) Dzięki Rafał!

Krzysztof

Potwierdzam fakt, że skorzystał jeszcze raz i zdał egzaminy :)

avatar
Vernon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Nie szukajcie dalej, lepszego gościa od matmy nie znajdziecie ;)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Dobry nauczyciel, bezstresowe nauczanie, miła atmosfera, godny zaufania człowieka.Uczę się z Rafałem od dłuższego czasu i zawsze wie jak pomóc.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Przed rozpoczęciem nauki z Panem Rafałem w szkole miałam ogromne problemy z mamtematyką, moje oceny końcowe nigdy nie były wyższe niż 2, a odkąd poprosiłam go o pomoc moja nauczycielka mnie nie poznaje, oceny się poprawiły, wszystko idzie w dobrym kierunku do zdania matury na 100%. Serdecznie polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Człowiek godny zaufania, kompetentny, sumienny. Córkę przygotował do egzaminu gimnazjalnego, a syna do matury. Oboje zdali bardzo dobrze. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Pan Rafał świetnie przygotował mojego syna do każdego testu z matematyki. Syn znacznie poprawił się w nauce, jest bardzo duża różnica w jego ocenach. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Rafała - ma odpowiednie podejście, jest bardzo miły i kulturalny, potrafi wytłumaczyć tak, że wiedza zostaje na dłużej zamiast od razu wylatywać z głowy :) Serdecznie polecam

avatar
Anna mama Wiktora
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Pan Rafał to bardzo dobry korepetytor, zdecydowanie polecamy!!!
Skrupulatna i zaangażowana osoba, cierpliwa, z bardzo dobrym podejściem do dzieci, młodzieży. Wie, jak wytłumaczyć matmę najbardziej opornym i dotrzeć do nich, mobilizując do nauki i przełamania niechęci do tego przedmiotu. Bezstresowe i profesjonalne podejście do ucznia. Syn miał poprawkę z matematyki, dzięki panu Rafałowi dzielnie obronił się na egzaminie i otrzymał promocję do następnej klasy. Polecamy p. Rafała.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Jestem zadowolona z poziomu nauczania jak i z atmosfery podczas korepetycji. Super

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2014

przesympatyczny, mądry człowiek, wie o czym mówi, potrafi nauczyć,ma dużo ciepliwości. zdecydowanie go polecam!

avatar
pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
14 listopada 2012

łatwy do zrozumienia sposób tłumaczenia; poza tym sympatyczna osoba, nie krzyczy podczas tłumaczenia (a zdarzały mi się takie osoby). Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.