Radosław Michalczyk

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour tous le monde! 

Mam na imię Radek, i mam obecnie 22 lata. Chętnie pomogę w Tobie w nauce oraz stawianiu zarówno pierwszych kroków w j.francuskim, jak i konwersacjach językowych z osobami, które miały już styczność z tym językiem. 
Swoją pomoc oferuję osobom w każdym wieku. Potwierdzeniem znajomości j.francuskiego jest certyfikat DELF na poziomie B2, oraz 2-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. 
Korepetycje stacjonarne możliwe są jedynie na terenie Wrocławia oraz w okolicach. Dla pozostałych uczniów oferuję korepetycje oraz konwersacje językowe on-line. 
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu pod poniższy numer telefonu +48 509 705 278 lub wiadomość SMS. 

Cordialement, 

Radek.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.