Radosław Kaproń

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Toruń

Radosław Kaproń

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Radosław Kaproń

O mnie

Chętnie poświęcę swój czas na Twoją naukę!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Chcialem w tym miejscu bardzo podziekowac panu Radosławowi za czas poswiecony na przygotowanie mnie do matury. Były to bardzo wartościowe lekcje, nacisk polozony był na umiejetnosci najbardziej potrzebne na maturze, która zdałam znacznie powyżej moich oczekiwań. Gorąco polecam.

Radosław Kaproń

Adamie, w Twoim przypadku chyba "zdałem". :P Mam nadzieję, że to tylko literówka!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2010

Bardzo solidny korepetytor, ceny nadzwyczaj przystępne, wielki dar do przekazywania wiedzy. Nie podaje wszystkiego na talerzu, zmusza do myślenia co sprawia, że materiał jest łatwiejszy do opanowania. Szczerze polecam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2010

Jestem pierwszą osobą komentującą jego profil, i od razu zacznę od pochwały, bardzo miła współpraca, wszystko tłumaczone językiem zrozumiałym, nie jakimś podręcznikowym, na prawdę dobry nauczyciel, pomimo młodego wieku ;))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.