Radosław Mikulski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Wrocław
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Logika1 - 85 / 60 min

Radosław Mikulski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc w zakresie nauk o administracji. Skuteczne wsparcie na każdym poziomie. Jeżeli masz problem, Twój przypadek jest trudno bądź masz mało czasu - napisz śmiało, na pewno postaram się Tobie pomóc w każdym przypadku.

Pomoc realizowana przez doktora nauk społecznych i ekonomicznych z wieloletnim doświadczeniem. Praktyk oraz wykładowca akademicki wielu uczelni wyższych w Polsce. Autor wielu publikacji oraz artykułów naukowych. 

Oferuję wszelkiego rodzaju pomoc i wsparcie edukacyjne i dydaktyczne. Pomagam w przygotowywaniu się do zaliczeń i egzaminów, wspieram na każdym etapie ścieżki rozwojowej na wszystkich poziomach.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2023

Serdecznie polecam Pana Radosława. Rzetelna pomoc, brak problemu z kontaktem. Dzięki Panu zdałam egzamin z metodologi. Dziękuję!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

Dziękuję! Bez Pana egzamin mógłby nie pójść tak dobrze :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2022

Szybka i efektywna pomoc. Świetna pomoc na czas. Dziękuję bardzo za współpracę, na pewno skorzystam ponownie. Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.