Radosław Droń

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Katowice
Chorzów
Gliwice
Bytom
Sosnowiec
Jaworzno
Tychy
Ruda Śląska
Muzyka50 / 60 min

Radosław Droń

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale teoretycznym na kierunku dyrygentura symfoniczno-operowa. Oprócz czynnego dyrygowania od ponad 3 lat jestem nauczycielem uczącym w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia.

Moja praca skupia się głównie na pracy z młodzieżą. Dzięki szybkiej i realnej ocenie problemów konsekwentnie dążę do rozwiązywania danych trudności. Staram się także motywować uczniów do poszerzania zdobywanej wiedzy. Wszyscy moi uczniowie z powodzeniem osiągali zakładane efekty nauki.

Przygotowuję również kursy przygotowawcze do egzaminów wstępnych do Szkoły Muzycznej II stopnia, bądź na studia muzyczne. Dotychczas wszystkim bez problemu udało się zdać egzaminy.

Zakres mojego nauczania obejmuje program przedmiotów teoretycznych Szkoły Muzycznej I i II stopnia:
*Kształcenie Słuchu
*Audycje muzyczne
*Harmonia
*Zasady Muzyki
*Formy Muzyczne
*Literatura Muzyki

Dla państwa wygody jestem w stanie dojeżdżać do ucznia w  Gliwicach, Zabrzu, Katowicach, Chorzowie, Bytomiu, Sosnowcu, Jaworznie, Tychach, Mysłowicach, Dąbrowie Górniczej. 

Nie wahaj się. Każdą trudność można rozwiąząć 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 11.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Magister
Dyrygentura symfoniczno-operowa
Kursy i szkolenia
11.2016
Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
PSM I i II stopnia

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.