Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Grunwald +3)

Opis ogłoszenia

Tenis Stołowy
Jestem zawodnikiem tenisa stołowego, trenuję profesjonalnie od 10 lat. Mam wiele osiągnięć mistrzostwo Wielkopolski indywidualnie i drużynowo, awans na mistrzostwa Polski drużynowo. Byłem 4 lata w kadrze Wielkopolski młodzików i 2 lata w kadrze Wielkopolski juniorów. Byłem na ponad 20. obozach z kadrą, głównie dlatego, że mój ojciec ( Tadeusz Nowak jest trenerem tej kadry i trenerem w Stelli Niechan-Gniezo) sam byłem przez niego trenowany i mam bogate doświadczenia w treningu indywidualnym.
Udzielę lekcji osobie w każdym wieku, od początkujących do poziomu kadry juniorów.
Nie mam jeszcze pomysłu na salę jednak mam kilka znajomości dzięki ojcu, gdzie można w niskiej cenie wynająć salę, albo miejsce do gry z innymi zawodnikami podczas ich treningu.
Obecnie jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego, dni i godziny do ustalenia.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.