Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Gdańsk (Oliwa)
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie75 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Jeżeli chcesz podnieść swoje umiejętności programowania to dobrze trafiłeś. Swoją ofertę dedykuję zarówno do osób które chcą przebrnąć przez programowanie w szkole jak i do tych które chcą zacząć swoją karierę jako profesjonalny programista. 
Pewnie spotkałeś się z ofertą kursów programowania które obecnie często można spotkać w internecie. Ja jako osoba która brała udział w dziesiątkach rozmów kwalifikacyjnych jako "człowiek od weryfikacji technicznej", mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że większość osób po popularnych kursach nie jest przygotowana do rozpoczęcia pracy. Zamiast inwestować górę kasy w kursy, postaw na samodzielną naukę pod okiem programisty który doradzi, wytłumaczy niezrozumiałe rzeczy, podeśle materiały i wskaże błędy które popełniasz.

Lekcje mogą odbywać się na 3 różne sposoby:
- u mnie na Oliwie, mieszkam 3 minuty od SKM więc nie ma problemu z dojazdem, na osiedlu jest też duży parking
- u ciebie - o ile  jest gdzie zaparkować
- zdalnie - przez dowolny komunikator który uda nam się skłonić do współpracy

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.