dr Wojciech Czaja

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Kraków

O mnie

Jestem doktorem nauk fizycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu matematyki, fizyki oraz informatyki na każdym poziomie zaawansowania. Mam za sobą wiele godzin pracy dydaktycznej w grupach oraz duże doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Nauka i edukacja od lat młodzieńczych były moją pasją a z czasem stały się także sposobem na życie.

Uczniom gimnazjów, liceów oraz studentom oferuję lekcje, które pozwolą dogłębnie zrozumieć istotę omawianych zagadnień. Efektywny przekaz uporządkowanej wiedzy wspierany innowacyjnymi materiałami dydaktycznymi (symulacje komputerowe, prezentacje multimedialne) oraz właściwy dobór ćwiczeń rachunkowych pozwoli uczestnikowi moich lekcji skutecznie przygotować się do stojących przed nim wyzwań jakimi są egzaminy maturalne, konkursy i olimpiady oraz zaliczenia i egzaminy na studiach wielu kierunków przyrodniczych, technicznych i medycznych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2002
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Astronomia
10.2002 - 06.2009
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.