Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Kielce

Jakub Papis

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Jakub Papis

O mnie

Uważam że tożsamość marki budowana jest w ogromnym stopniu poprzez rozwiązania graficzne. Z wykształcenia jestem projektantem, a pracuję jako grafik DTP, ponadto jako freelancer przyjmuję zlecenia za pośrednictwem mojej strony (ARA-DESIGN) na kreowanie wizerunku marki oraz projektowaniem wszelkiego rodzaju grafiki użytkowej na potrzeby druku, internetu i urządzeń mobilnych. Posiadam ogromne doświadczenie, poparte obszernym portfolio oraz licznymi certyfikatami i wyróżnieniami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Polecam! Jest to osoba która zna grafikę na wylot i potrafi przekazać wiedzę

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.