Piotr Kasperek

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Marzy Ci się znajomość języka fińskiego? Chcesz odwiedzić Finlandię i móc porozumiewać się tam tylko po fińsku? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/aś! Oferuję lekcje języka fińskiego na poziomach od A0 do B2. Zajęcia mogą być prowadzone po polsku lub po fińsku. 

Jestem Piotr i cieszę się, że tu jesteś. Fińskiego nauczyłem się w wieku 21 lat, od tego czasu wciąż doskonalę ten język. W Finlandii mieszkałem 5 lat, z czego pierwszy rok uczęszczałem na intensywny kurs języka fińskiego. Po roku zdałem państwowy egzamin językowy YKI (Yleinen kielitutkinto) na poziomie B2. W tym roku zamierzam przystąpić do egzaminu językowego na poziomie C1-2, aby zdobyć dyplom potwierdzający moją znajomość języka na zaawansowym poziomie. Podczas pobytu w Finlandii brałem udział w wielu praktykach, min. w gazecie, gdzie tłumaczyłem artykuły z fińskiego na polski. Uczęszczałem również przez kilka miesięcy do uczelni Alkio-Opisto niedaleko Jyväskylä, która przygotowywała uczniów z różnych przedmiotów do podjęcia studiów w Finlandii. Pomagałem również jako tłumacz w tłumaczeniach pism urzedowych, czy wizytach lekarskich.

Dlaczego warto współpracować ze mną? :)

- przede wszystkim jestem pasjonatem języków
- przykładam duża wagę do szczegółów
- jestem rzetelny i dokładny w tym, co robię 
- mam indywidualne podejście do każdego
- jako osoba, która zaczynała naukę fińskiego od zera, wiem, na co zwrócić przy nauce szczególną uwagę (np. z czym w szczególności mają Polacy problem, jeśli chodzi o fiński i jakich błędów nie popełniać)
- prowadzę zajęcia bez stresu i w przyjemnej atmosferze
- moją mocną stroną jest rozumienie gramatyki (co akurat w fińskim jest dość kluczowe! :)) 

Zajęcia są głównie wspierane materiałami w postaci książek lub rzeczami przygotowanymi przeze mnie samego.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, skontaktuj się ze mną i ustalmy szczegóły :) Pierwsza lekcja jest lekcją próbna i jest darmowa. Poznajemy się, rozmawiamy o celach, zainteresowaniach i oczekiwaniach tak, aby nauka była przyjemna, efektywna i jak najbardziej spersonalizowana.

I ostatnia rzecz. Proszę, pamiętaj: Nie obiecuję gruszek na wierzbie. To, na ile opanujesz język, w głównej mierze zależy wyłącznie od Ciebie. Ja pomogę Ci na tyle, na ile tylko potrafię. Sprawię, że nauka będzie przyjemna, ciekawa i efektywna (nie mówię że nie będzie ciężkich momentów :P), ale to, jak dużo pracy Ty w to włożysz i jak daleko zajdziesz, leży jedynie w Twoich rękach.

Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2022

Piotr jest wspaniałym nauczycielem. Przede wszystkim dużo gadamy na zajęciach, co dla mnie jest olbrzymim plusem. Poza tym można pogadać na każdy temat. Bardzo dużo rzeczy opiera się na bieżących materiałach z prasy lub literaturze, co sprawia, że nauka to nie tylko jakieś nudne słownictwo tematyczne z podręczników. Piotr przygotowuje też własne grafiki, co znacznie umila przyswajanie materiału. Bardzo podobały mi się również zadania na tłumaczenie fragmentów tekstów.
Nareszcie osoba, która zna naprawdę język fiński, w przeciwieństwie do wielu osób po filologii.

Baaardzo polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.