Piotr Kasperek

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online

Piotr Kasperek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Piotr Kasperek

O mnie

Hej! Jestem Piotr i pasjonują mnie języki. Oferuję tutaj naukę języka fińskiego online! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2022

Piotr jest wspaniałym nauczycielem. Przede wszystkim dużo gadamy na zajęciach, co dla mnie jest olbrzymim plusem. Poza tym można pogadać na każdy temat. Bardzo dużo rzeczy opiera się na bieżących materiałach z prasy lub literaturze, co sprawia, że nauka to nie tylko jakieś nudne słownictwo tematyczne z podręczników. Piotr przygotowuje też własne grafiki, co znacznie umila przyswajanie materiału. Bardzo podobały mi się również zadania na tłumaczenie fragmentów tekstów.
Nareszcie osoba, która zna naprawdę język fiński, w przeciwieństwie do wielu osób po filologii.

Baaardzo polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.