Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice (Katowice +1)
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie35 / 60 min

Sergiej

Opis ogłoszenia

Cześć,

Obecnie pracuję programistą - Java Developer.
Doprowadzę Cię do poziomu Junior’a. Będziesz miał dużo praktyki w trakcie nauki. Tylko potrzebne rzeczy, które naprawdę będziesz wykorzystywał w pracy.

Spodziewam się o kontakt od osób samodzielnych, które będą mieli pytania każdą lekcję. Jeśli będziesz samodzielnym - to tylko wtedy będziesz solidnym programistą.

Nie ograniczam się w czasie. Jak potrzebujemy 10-20 minut więcej, nic się nie stanie. Zależy mi też na tym, żeby mój czas był dobrze wykorzystany i żebyś naprawdę dostałeś pierwszą pracę w zakresie programowania.

Na samym początku spodziewaj się ode mnie Java Core (solidne podstawy), podstawy SQL poleceń, które są niezbędne w pracy, GIT oraz Spring/Hibernate.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 22:00
Wtorek18:00 - 22:00
Środa18:00 - 22:00
Czwartek18:00 - 22:00
Piątek18:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.