Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Wrocław
Poznań

Karol

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/57 opinii
Dla użytkownika Karol

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
23 stycznia 2021

OSZUST !!! UWAGA !!!
W skrócie, pieniądze przesłałem, po czym mnie olał i zablokował.
Ciekawe ile osób już tak załatwił ???
Jeśli ktoś z Państwa ma podobny problem proszę pisać na mail plwar123@o2.pl
Niewywiązywanie się z zobowiązań, jakie wynikają z zawarcia umowy sprzedaży w Internecie to bardzo powszechne przestępstwo. Technika działania jest niezwykle prosta i nie wymaga od oszusta szczególnych umiejętności. ... Oszustwo jest przestępstwem uregulowane w art. 286 kodeksu karnego

avatar
Bezportek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 czerwca 2020

No i co bombelku? Termin który ty wskazujesz własnie minął, kasa za dwa zadania wzięta, a zadań jak wcześniej nie było, tak nie ma do teraz. Powiem ci tak. Zatrzymaj sobie te pieniądze. Tylko nie wydaj na głupoty, bo to twoje ostatnie pieniążki zarobione na tym serwisie.
Ja jeszcze mogę nauczyć się TMM-ów ale ty moralności się nie nauczysz. Wyszło szydło z worka, ładnie się popisałeś w ostatnim komentarzu.
I pamiętajcie ludzie - szerokim łukiem omijać tego gościa!
Kończę wątek, nie będę juz więcej komentarzy pisać bo to nie ma sensu. A ty bombelku nie odpisuj na ten komentarz bo się jeszcze bardziej skompromitujesz.

Karol

O, to jednak, półgłówku tępy, termin był do wtorku, nie do niedzieli? Dobrze, że to napisałeś, liczyłem na to, żeby każdy mógł przeczytać to od ciebie, i zobaczyć jak piszesz o moralności, jak się puszysz w swojej niewiedzy. A tak jęczałeś, że termin był do niedzieli. Napisz jeszcze jak w trakcie zmieniałeś jednostronnie zasady, liczbę zadań do wykonania. O, gdybym ja zmienił zasady, to byś płakał jak dziecko, któremu w piaskownicy drugie dziecko zabrało wiadereczko. Na którym roku studiów masz zamiar nauczyć się TMM? Ty to jednak jesteś mądry", nie miałeś zamiaru nauczyć się TMM wtedy gdy powinieneś umieć, ale w jakiejś bliżej nieokreślonej przyszłości.
Naprawdę liczyłeś na to, ze ty będziesz zmieniał zasady, wystawiał komentarze przed upływem terminu, szmaciarzu, a ktoś będzie potulnie znosił plucie mu w twarz? Nie, sam zrobisz sobie zadania, a ja odeślę kasę zapewne na konto ojca, bo jeśli kogoś mi żal, do twoich rodziców, którzy muszą finansować takiego nieuka jak ty i płacić za to, ze masz ograniczenia umysłowe.

Tak że przyznałeś, ze termin był do wtorku, nie do niedzieli, i każdy sobie tu może teraz przeczytać wszystko i porównać termin podawany wcześniej przez ciebie i teraz. Nie pomyślałeś pisząc, że znowu czytający komentarze zobaczą jak mocno złamałeś zasady umowy i jak ładnie kłamałeś?

avatar
Imie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 czerwca 2020

Nie ma to jak przedkładać regulaminu portalu przed własną moralność. Pierwsza część zadań była do niedzieli, miałem dostać zadania, w ten sam dzień miałem wysłać drugą kwotę by w poniedziałek była zaksięgowana i we wtorek mieć drugą część zadań. Czyż tak się nie umawialiśmy? Jeśli nie jest się w stanie wykonać powierzonych mu zadań w wyznaczonym terminie "bo praca" to się nie bierze zleceń. A co komentarza Pani Darii i Pana odpisania. Szczyt chamstwa jak się Pan odnosi. "Inteligencja". Po to są korepetycje by każdy kto nie rozumie mógł coś z tym zrobić nie?

Karol

Termin był do dziś, i mam to w mailach, na szczęście. Nie ma to jak kłamać, podawać zmyślony termin, i zmieniać warunki zlecenia w trakcie, samowolnie, jednostronnie, bo mu się tak spodobało, łamać zasady umowy narażając kogoś na pracę, za którą potem nie otrzyma wynagrodzenia (rezygnacja z umówionej części zlecenia bez konsultacji czy czasami akurat ta część nie została wykonana). I liczyć, ze czytający te oderwane od rzeczywistości komentarze to kretyni, którzy nabiorą się na fantazje dzidziusia. Tatusiowi nie powiedział o szczegółach, ode mnie się tatuńcio dowiedział.

Podejście do zasad widać w pogardzie do regulaminu.

Korepetycje to nie zlecanie komuś zrobienia zadań za niego.

A co do "Jeśli..." to:
Dzidziusiu, jeśli przerastają cie studia, to się na nie nie idzie tylko zasuwa się po szkole średniej do roboty a nie jęczy, ze się nie jest w stanie pojąc czegoś.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 czerwca 2020

Nie polecam. Bardzo niemile potraktowanie i ogromna cena- niezgodna z opisem.

Karol

Studentka poszukiwała kogoś, kto za nią napisze egzamin. W moim ogłoszeniu nie ma ceny podanej za taką usługę, więc nie ma tego do czego się studentka odniosła. Nie miłe były uwagi dotyczące kwoty. Albo kogoś stać na konsultacje na innych zasadach niż korepetycje albo nie, a komentowanie kwoty jest bezczelnością. Pewna uwaga: jeśli studentka napisze egzamin sama, to nie wyda na to nic.
Kolejna osoba na utrzymaniu rodziców, która myśli, że np. między godziną 9 a 11 ludzie nie pracują, bo ona nie pracuje :) Tacy też są na studiach, przyszła "inteligencja", która najprostszych rzeczy nie umie, a studiuje na wydziale... fizyki :)

avatar
Imię
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 czerwca 2020

Termin był ma niedzielę, a od piątku jestem oszukiwany że tego samego dnia zadania już będą. Niedziela minęła dwa dni temu a zadań jak nie było tak nie ma, także o czym my tutaj rozmawiamy? Niby kiedy indiej był termin oddania? Odda pan kasę albo zadania to zgłoszę do administratora o usunięcie moich opinii.

Karol

Każdy może pisać co chce, wystawianie więcej niż jednego komentarza jest łamaniem regulaminu portalu, bo wolno wystawiać tylko jeden komentarz i nie wolno z działu "Komentarze" robić forum dyskusyjnego.
Termin był do wtorku, nie do niedzieli. Zlecenie było podzielone na dwie części. Gdyby termin by do niedzieli, to druga wpłata nie zdążyłaby się zaksięgować. Termin był co najmniej do wtorku, poprzedni komentarz został wystawiony w poniedziałek, przed upływem terminu. I to jest w właśnie oszukiwanie.

avatar
Imię
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 czerwca 2020

UWAGA OSZUST!
Naciąga na małą kasę. Nie oddaje zleconych mu zadań w ogóle. Jego częstą wymówką gdy się do niego dzwoni jest to, że zadania będą dzisiaj wieczorem, lub następnego dnia. Również mówi, że mu nagle wypadł nagły niespodziewany projekt, który musiał wcześniej zrobić lub że nie ma internetu i nie może wysłać, a zadania są zrobione.
Znalazłem również w internecie po wpisaniu jego numeru konta, że jest to również oszust na platformie OLX (oczywiście mądry Polak po szkodzie).
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Karol

Opinia wystawiona przed upływem terminu, dywagacje, własne interpretacje czegoś, czego ktoś nie może zweryfikować, podawane jako fakty. Niektórym w dodatku wydaje się, że inni - tak jak oni - nie chodzą do pracy. Otóż chodzą, bywa, że wcześnie rano wychodzą do pracy a wracają po północy. Tak, zdarza się, że znika połączenie internetowe, i nie ma znaczenia, że ktoś inny w tym czasie ma to połączenie i zdaje mu się, że jeśli on ma to inni też. Tak, o dziwo pracuję nad wieloma zleceniami równolegle, co niektórych, jak widać, zadziwia.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 kwietnia 2020

Piszę, żeby ostrzec innych. Zostałam przez tą osobę oszukana. Umawialiśmy się na pomoc w rozwiązywaniu zadań, mimo, że przesłałam pieniądze nigdy nie otrzymałam materiałów o które prosiłam. Nie była to bardzo duża kwota więc prawdopodobnie jej nie odzyskam. Jedyne co mogę zrobić to napisać o tym tutaj. Uważajcie na tę ofertę i nie dajcie się oszukać.

Karol

Dawno wysłane, termin nigdy przy zleceniu nie był podany, uprzedziłem, że dopiero gdy wrócę z wyjazdu będę miał dostęp do materiałów, żeby wysłać ponownie, ale znowu nic nie dotarło do ośrodka myślenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.