Przemysław Dziadowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Łódź (Polesie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 50 / 90 min

Przemysław Dziadowicz

Opis ogłoszenia

Nazywam się Przemysław Dziadowicz, jestem studentem Farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Moje studia pozwalają mi na poszerzanie wiedzy z przedmiotów ścisłych, głównie matematyki i chemii i z przyjemnością pomogę młodszym osobom zarówno w powtarzaniu jak i uzupełnianiu materiału z danych przedmiotów.
Z własnego doświadczenia wiem, że zaangażowanie i systematyczna praca są kluczem do sukcesu, a nauka na pamięć daje jedynie krótkotrwały efekt.
Oferuję pomoc w zrozumieniu danych zagadnień od podstaw co zdecydowanie ułatwia dalszą naukę kierunków ścisłych.
Jeżeli chcesz nadrobić zaległości, poszerzyć lub usystematyzować swoją wiedzę zgłoś się do mnie, z wielką przyjemnością Ci w tym pomogę
Oferuję korepetycje z chemii na poziomie szkoły podstawowej lub średniej zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym, w tym przygotowanie do matury.
Zajęcia dostosowuje do indywidualnych umiejętności ucznia oraz do jego oczekiwań (uzupełnianie materiału, nauka do sprawdzianów, przygotowanie do matury). Dysponuję własnymi materiałami do nauki i powtarzania wiedzy.
Zajęcia byłyby przeprowadzane u mnie w domu (Łódź, Polesie). Istnieje również możliwość udzielania zajęć w domu ucznia, w zależności od lokalizacji - do uzgodnienia lub zajęć online przez skype’a.
Termin: do uzgodnienia, zależny od planu zajęć na studiach. Możliwość również udzielania korepetycji w weekendy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Farmacja
Kursy i szkolenia
11.2018
Planowanie i wyznaczanie celów
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.