Przemysław Dziadowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź (Polesie)

O mnie

Nazywam się Przemysław Dziadowicz, jestem studentem Farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Moje studia pozwalają mi na poszerzanie wiedzy z przedmiotów ścisłych, głównie matematyki i chemii i z przyjemnością pomogę młodszym osobom zarówno w powtarzaniu jak i uzupełnianiu materiału z danych przedmiotów.

Z własnego doświadczenia wiem, że zaangażowanie i systematyczna praca są kluczem do sukcesu, a nauka na pamięć daje jedynie krótkotrwały efekt. Oferuję pomoc w zrozumieniu danych zagadnień od podstaw co zdecydowanie ułatwia dalszą naukę kierunków ścisłych.

Jeżeli chcesz nadrobić zaległości, poszerzyć lub usystematyzować swoją wiedzę zgłoś się do mnie, z wielką przyjemnością Ci w tym pomogę.

Ze względu na mój wakacyjny wyjazd do Anglii do końca sierpnia proszę o ewentualny kontakt drogą mailową: przemyslawdziadowicz99@gmail.com

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Farmacja
Kursy i szkolenia
11.2018
Planowanie i wyznaczanie celów
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.