Przemysław Mroczkowski

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Bytom
Zabrze
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Katowice
Chorzów
Piekary Śląskie
Radzionków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, Jestem Przemek. Mam 18 lat i jestem w trzeciej klasie liceum. Za nieduże pieniądze chętnie pomogę i wytłumaczę dowolny temat z historii w zakresie od szkoły podstawowej do średniej. Mimo mojego młodego wieku Historia nie jest mi obca, Mam spore doświadczenie w nauce innych oraz pracy z ludźmi dzięki wieloteniej pracy w organizacjach społecznych. Ponadto jestem na bieżąco z programem nauczania w szkołach. Korepetycji udzielam w Weekendy u mnie w domu (30zł) lub w domu ucznia/umówionym miejscu. (40zł) Zapraszam Serdecznie.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.