Przemysław Wiliński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Łomża

Przemysław Wiliński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Przemysław Wiliński

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolona, zajęcia z Panem Przemkiem to sama przyjemność. Lekcje prowadzone na wysokim poziomie. Pan Przemek to bardzo kompetentna osoba, zajęcia przebiegały bez stresu :) Polecam!! :))

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2017

Bardzo polecam tą osobę.Pomagał mi w zadaniach z chemii i jestem zachwycony.Dobra cena i świetnie tłumaczy.Widać ,że zna się na rzeczy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.