Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie80 - 120 / 60 min

Przemek

Opis ogłoszenia

Potrzebujesz pomocy z programowania lub informatyki, nie ma problemu.Udzielę korepetycji z programowania (również online skype).Posiadam wykształcenie wyższe oraz aktywnie pracuje w zawodzie od 5 lat.Serdecznie zapraszam uczniów, jak również studentów.Gwarantuje miłą aktmosfere.Napisz lub zadzwoń omówimy problem oraz określimy wymaganiaZawsze dostepny pod telefonem oraz mailem :)tel: 726-413-070

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.