Przemyslaw Cichowlas

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chciałbyś umieć samodzielnie zamówić danie we Włoszech rozmawiając z kelnerem w jego języku? Chcesz zabłysnąć przed znajomymi znajomością języka włoskiego? Chcesz urozmaicić swoje CV? Planujesz studia, Erasmusa za granicą? Jesteś gotowy poznać język miłości, muzyki, sztuki? Napisz do mnie, a ja z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć sukces.

Oferuję:

  • przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka włoskiego;
  • przygotowanie do certyfikatów językowych CILS oraz CELI na poziomach od A1 do B2 włącznie;
  • kurs włoskiego dla osób, które chciałyby się tego języka nauczyć, ale jakoś nie mogą się zdecydować na ten pierwszy krok ;)
  • pomoc w zadaniach domowych dla uczniów, studentów.
    Jestem studentem filologii romańskiej. Swoją przygodę z językiem włoskim zacząłem w liceum. Odbyłem miesięczny kurs językowy w Reggio Calabria (poziom B1), w zeszłym roku uzyskałem certyfikat językowy CILS (poziom B2), studiowałem na uniwersytecie w Pizie (program wymiany ERASMUS+). Jestem w trakcie kursu na poziomie C1 (nativ speaker). Przede wszystkim chcę dzielić moją pasję do Włoch i języka włoskiego z innymi. Jako że prowadzę lekcje przez Skype zaoszczędzasz czas na dojazd! (jeżeli zależy Ci na lekcji "twarzą w twarz" na pewno się dogadamy). Zapewniam wszelkie materiały! Zajęcia dostosowuje indywidualnie do potrzeb kursantów. Posiadam przygotowanie dydaktyczne , które pozwala mi ustalić indywidualny program studiów w zależność od Twoich umiejętności i tego, co chcesz osiągnąć! Gotowy?

Odkryj w sobie pokłady włoskiego i nie zwlekaj! Pierwsza lekcja gratis!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Szczeciński
Filologia romańska z językiem włoskim
09.2016 - 02.2017
Università di Pisa
Doktor
lettere e lingue straniere
09.2017 - 12.2017
Université Bordeaux Montaigne
Langues étrangères
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.