Przemyslaw Cichowlas

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chciałbyś umieć samodzielnie zamówić danie we Włoszech rozmawiając z kelnerem w jego języku? Chcesz zabłysnąć przed znajomymi znajomością języka włoskiego? Chcesz urozmaicić swoje CV? Planujesz studia, Erasmusa za granicą? Jesteś gotowy poznać język miłości, muzyki, sztuki? Napisz do mnie, a ja z przyjemnością pomogę Ci osiągnąć sukces.

Oferuję:

  • przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka włoskiego;
  • przygotowanie do certyfikatów językowych CILS oraz CELI na poziomach od A1 do B2 włącznie;
  • kurs włoskiego dla osób, które chciałyby się tego języka nauczyć, ale jakoś nie mogą się zdecydować na ten pierwszy krok ;)
  • pomoc w zadaniach domowych dla uczniów, studentów.
    Jestem studentem filologii romańskiej. Swoją przygodę z językiem włoskim zacząłem w liceum. Odbyłem miesięczny kurs językowy w Reggio Calabria (poziom B1), w zeszłym roku uzyskałem certyfikat językowy CILS (poziom B2), studiowałem na uniwersytecie w Pizie (program wymiany ERASMUS+). Jestem w trakcie kursu na poziomie C1 (nativ speaker). Przede wszystkim chcę dzielić moją pasję do Włoch i języka włoskiego z innymi. Jako że prowadzę lekcje przez Skype zaoszczędzasz czas na dojazd! (jeżeli zależy Ci na lekcji "twarzą w twarz" na pewno się dogadamy). Zapewniam wszelkie materiały! Zajęcia dostosowuje indywidualnie do potrzeb kursantów. Posiadam przygotowanie dydaktyczne , które pozwala mi ustalić indywidualny program studiów w zależność od Twoich umiejętności i tego, co chcesz osiągnąć! Gotowy?

Odkryj w sobie pokłady włoskiego i nie zwlekaj! Pierwsza lekcja gratis!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet Szczeciński
Filologia romańska z językiem włoskim
09.2016 - 02.2017
Università di Pisa
Doktor
lettere e lingue straniere
09.2017 - 12.2017
Université Bordeaux Montaigne
Langues étrangères
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.