Przemysława Korczyńska

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Gdańsk
Pruszcz Gdański
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką iberystyki oraz absolwentką klasy dwujęzycznej o profilu hiszpańskim. Od kilku lat regularnie pracuję w Hiszpanii i uczę w szkole językowej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Dysponuję szeroką gamą własnych materiałów dydaktycznych. Podczas zajęć będziemy korzystać z filmów, nagrań, tekstów, koncentrując się przede wszystkim na konwersacjach. Po hiszpańsku omówimy charakterystyczne elementy kultury iberyjskiej i latynoamerykańskiej, tak że będąc tam, na pewno nie poczujesz się zagubiony.

Oferuję lekcje na różnym poziomie zaawansowania. Możemy zacząć od podstaw, jak również szlifować już posiadane umiejętności związane z gramatyką, słownictwem czy płynnością wypowiedzi.

Na zajęcia zapraszam indywidualnie (50 zł/60 min.) lub w parach (80 zł/60 min.).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.