Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Chorzów (Centrum +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Rachunkowość80 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Z pełnym zaangażowaniem staram się rozwiać wątpliwości oraz starannie i dogłębnie przedstawić wskazaną problematykę przedmiotu. Udzielam z sukcesem korepetycji od kilkunastu, i z doświadczenia wiem, że najwazniejszy jest przekaz i sposób dotarcia do ucznia. Staram się maksymalnie wesprzeć ucznia w procesie dydaktycznym oraz efektywnie wykorzystać niejednokrotnie krótki czas na przyswojenie materiału.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Ania udzieliła mi bardzo owocnych korepetycji z rachunkowości. Przyszłam do niej nie mając pojęcia o rachunkowości i w krótkim czasie uzyskałam zaliczenie w pierwszym terminie. Jestem przed pięćdziesiątką i nauczenie mnie tego przedmiotu to prawdziwy wyczyn. Miła i sympatyczna i zaangażowana. Super. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.