Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Centrum +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka90 - 120 / 60 min

Andrzej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z programowania w różnych językach, m.in.:
Jav, Python, C++ itd.
Moją specjalnością jest przygotowywanie do podjęcia pracy osób niezwiązanych wcześniej z programowaniem, konkursów informatycznych, jak i studentów uczelni matematycznych i informatycznych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
6 maja 2019

Nie polecam nikomu!
Pan Andrzej balansuje pomiędzy bardzo słabym korepetytorem, a oszustem. Problemy zaczęły się nawet z terminem zajęć najpierw, spotkanie zostało przełożone przez Pana Andrzeja na następny dzień, po czym zadzwonił przełożyć jeszcze na późniejszą godzinę skutecznie uniemożliwiając mi realizację własnych spraw. Mimo 2 krotnego przekładania zajęć po przyjściu do jego mieszkania musiałem czekać około 10 minut aż przygotuje miejsce na korepetycje i umyje zęby (!).
Przymknąłbym na to oko ale to co się działo dalej przekracza ludzkie pojęcie...
Pomimo przesłania zadań z ćwiczeń (na prośbę Pana Andrzeja!) 2 dni wcześniej, nie potrafił samodzielnie rozwiązać ani jednego! Około połowa czasu z naszego dwu godzinnego spotkania została przeznaczona na przeszukiwanie internetu przez Pana Andrzeja w celu znalezienia rozwiązań. W między czasie miał jeszcze czelność mnie strofować za to, że nie szukam z nim...
Nie znał podstawowych Bashowych komend które nawet ja znałem przychodząc do niego po pomoc. KOMPLETNIE nie przygotowany do zajęć. Pod koniec zajęć gdy byliśmy w trakcie kończenia 3 prostego zadanka, Pan Andrzej odmówił mi nawet podesłania rozwiązania na meila argumentując, że to już jego czas wolny i że ew. możemy się spotkać na skype.
Podczas dwu godzinne spotkania nie dowiedziałem się w zasadzie niczego, a Pan Andrzej argumentował że nie da się niczego nauczyć w tak krótkim czasie, za tę przyjemność policzył sobie 200zł.
Były to zarazem na najdroższe i zdecydowanie najgorsze korepetycje na jakich byłem.
NAPRAWDĘ NIE WARTO MARNOWAĆ CZASU NA TEGO CZŁOWIEKA

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.